Uwielbiana przez dzieci seria-Barbie Dreamtopia  już w POLSAT JimJam! Codziennie o 7:03 i 18:56 (także w marcu)

poniedziałek 22.02.2021 do niedziela 28.02.2021

Uwielbiana przez dzieci seria-Barbie Dreamtopia  już w POLSAT JimJam! Codziennie o 7:03 i 18:56 (także w marcu)

Razem z Chelsea, Barbie i Honey zapraszamy w podróż do magicznej krainy Dreamtopia. Dreamtopia to magiczny świat, wymyślony przez Chelsea – młodszą siostrę Barbie. Wraz z wiernym towarzyszem, pieskiem Honey, dziewczynka przeżywa liczne przygody. Przemierzając Dreamtopię, poznajemy jej mieszkańców: syreny mieszkające w kolorowych rzekach i wróżki unoszące się w chmurach z waty cukrowej. Z każdej przygody, którą przeżywają bohaterowie, dzieci uczą się jak ważne są przyjaźń, praca zespołowa czy wiara w siebie.

Czarodziejska Dreamtopia to kraina, w której nie tylko można się wspaniale bawić, ale także wiele nauczyć. Jednym z głównych przesłań bajki jest to, że dziecięca wyobraźnia ma ogromną moc, którą warto rozwijać. Dzieci przekonają się także, że nawet uwielbiana przez nich Barbie czasem wątpi w siebie, ale wtedy z pomocą przychodzą najbliżsi – wspólnie są w stanie zrealizować każdy cel!

Bohaterowie bajki stawiają czoła wielu przeszkodom, ale uprzejmość, chęć do pomocy i wspólne działanie pomagają im rozwiązać wszystkie problemy. Razem z Barbie, Chelsea i Honey zapraszamy wszystkie dzieci do fascynującego świata pełnego magicznych przygód i wspólnej zabawy!

Serię obejrzycie codziennie o 7:03 i 18:56 na kanale POLSAT JimJam 

Zobacz zwiastun serii:

Barbie – seria Dreamtopia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Wiosenne kurtki 5.10.15