Urodziny w ROBOTOWIE

🎫 40zł
Urodziny w ROBOTOWIE

ROBOTOWO ORGANIZUJE IMPREZY URODZINOWE DLA TWOJEGO DZIECKA

URODZINY Z ROBOTAMI Budowanie, programowanie i radosna zabawa robotami. Podczas urodzin dzieci w parach budują i programują roboty oraz bawią się nimi. Wykorzystujemy zestawy LEGO® SPIKE ESSENTIALS®- dla dzieci młodszych (5-7 lat), SPIKE PRIME®- dla dzieci starszych (8+lat).

URODZINY Z MINECRAFTEM Podczas urodzin uczestnicy przeniosą się w wirtualny świat jednej z najpopularniejszych gier komputerowych ostatnich lat w wydaniu edukacyjnym – Minecraft Education Edition. Powodzenie misji będzie zależało od sprytu, zaradności i współpracy, ale nie zabraknie też zabawy. Urodziny dla dzieci od 8 lat wzwyż. Maksymalna liczba uczestników 16 osób. DOPŁATA ZA DODATKOWE PRZYGOTOWANIA DO MINECRAFT TO 50 zł.

EKOLOGICZNE URODZINY Stwórz i zaprogramuj zielone miasto. Uczestnicy wcielają architektów i inżynierów poszukujących idealnego miejsca na swoją ekologiczną osadę. Budują oraz programują poszczególne obiekty ekologicznego miasta . Po zakończonych pracach budowlanych przychodzi czas na swobodną zabawę. Urodziny dla dzieci od 8 lat wzwyż.

KOSMICZNE URODZINY Wyrusz z nami w poszukiwaniu kosmicznej przygody. Przygotuj się do wyprawy i zbuduj z nami międzygalaktyczny statek. Poznaj gwiazdy i odkryj gwiazdozbiory lub stwórz własny układ planetarny. Możliwość zrealizowania zabawy urodzinowej w klimacie Star Wars.

NAUKOWE URODZINY Poznaj naukowców i ich szalone teorie. Przetestuj samodzielnie i sprawdź, czy mówią prawdę. Podczas urodziny przeprowadzisz doświadczenie m.in. z  elektrostatyki,  wykonasz eksperyment chemiczny oraz zbudujesz robota dzięki któremu rozkręcisz krążek Newtona.  Dla dzieci od 6 roku życia.

DETEKTYWISTYCZNE URODZINY – Jeśli lubisz zagadki logiczne i niestraszne Ci szyfry i łamigłówki, podejmij wyzwanie jako detektyw. Rozwiąż zagadkę kradzieży tajnego artefaktu wykorzystując swój spryt oraz współpracując z pozostałymi detektywami z twojej agencji. Odszyfruj zagadki, znajdź poszlaki i wskaż winnego.  Urodziny dla dzieci od 5 roku życia, poziom zagadek jest dostosowany do wieku dzieci.

URODZINY MARZEŃ Zabawa urodzinowa w dowolnym temacie wymarzonym przez dziecko. Do tematu przewodniego np. Minionki, Psi Patrol, My Little Pony, Kraina Lodu, Harry Potter, przygotowujemy indywidualny scenariusz zabaw ruchowych, plastycznych lub z wykorzystaniem sprzętu LEGO WeDo® lub Mindstorms®. To propozycja dla dzieci w każdym wieku – przygotowana i dostosowana do życzeń uczestników. DOPŁATA ZA PRZYGOTOWANIE SPECJALNYCH MATERIAŁÓW I SCENARIUSZA DO URODZIN MARZEŃ TO 100 zł.

KAŻDY SOLENIZANT OTRZYMUJE OD ORGANIZATORÓW UPOMINEK.

CENA:
500 zł- 2h urodzinowych zabaw (do 10 uczestników)
700 zł- 3h urodzinowych zabaw (do 10 uczestników)

Każdy dodatkowy uczestnik to koszt 40. Organizujemy urodziny do 16 osób.

Zapisy i informacje: ROBOTOWO, ul. Armii Krajowej 12/u3, Kraków. www.robotowo.pl, kom. 663 890 511