Urodziny w Placu Rozwoju i Robotowie

od 390 zł
Urodziny w Placu Rozwoju i Robotowi

OFERTA URODZINOWA:

Urodziny z Minionkami – wciel się w minionka i stwórz gadżety dla wesołych żółtych stworków. Wybierz jeden ze scenariuszy i skonstruuj minionkowy pojazd, wykonaj zabawne eksperymenty lub stwórz dzieło sztuki. Urodziny dla dzieci w każdym wieku.

Kosmiczne urodziny – wyrusz z nami w poszukiwaniu kosmicznej przygody. Przygotuj się do wyprawy i zbuduj z nami międzygalaktyczny statek. Poznaj gwiazdy i odkryj gwiazdozbiory lub stwórz własny układ planetarny. Podążaj za jedną z gwiazd, a na koniec podróży narysuj drogę jaką przebyła.

Urodziny z Minecraftem – kwadratowa rzeczywistość. Podczas urodzin solenizant wraz z gośćmi przeniesie się w wirtualny świat jednej z najpopularniejszych gier komputerowych ostatnich lat w wydaniu edukacyjnym – MinecraftEDU. Uczestnicy przyjęcia wspólnymi siłami zmierzą się z czekającymi ich wyzwaniami w kwadratowym świecie. Powodzenie misji będzie zależało od sprytu, zaradności i współpracy, ale nie zabraknie też zabawy. DOPŁATA ZA DODATKOWE PRZYGOTOWANIA DO  MINECRAFT TO  50 zł. Urodziny dla dzieci od 8 lat wzwyż. Dla grupy max. 18 osób.

Urodziny z robotami – budowanie, programowanie i radosna zabawa z robotami. Wykorzystujemy zestawy LEGO® Education®:- WeDo®- dla dzieci w wieku 5-7 lat- Mindstorms®- dla dzieci starszych. Podczas urodzin dzieci w parach budują z klocków robota, którego następnie programują, zmieniają jego funkcje oraz bawiąc się- testują efekty swojej pracy.

Ekologiczne Urodziny – stwórz i zaprogramuj zielone miasto- od 8 lat. Podstawą zajęć są plansze Lego Green City. Uczestnicy wcielają się w architektów, inżynierów i ekologów. Budują poszczególne obiekty ekologicznego miasta (między innymi domy, maszyny budowlane, wiatrak i konstrukcje zasilane energią słoneczną), programują je. Po zakończonych pracach budowlanych przychodzi czas na swobodną zabawę.

Naukowe Urodziny – wciel się w rolę naukowca. Dzieci już od 3 lat – przy pomocy zestawów edukacyjnych LEGO poprzez zabawę poznają tajniki nauk ścisłych. Zaś powyżej 5 lat wraz z przyjaciółmi przeprowadzają eksperymenty, stworzą własne gadżety (np. odrzutowy poduszkowiec, wybuchową bombę czy kompas), realizując zapierający dech w piersiach scenariusz ucieczki i pościgu za złodziejem.

Artystyczne Urodziny – w tym wyjątkowym dniu urodzin zamień się wraz ze swymi przyjaciółmi w prawdziwych artystów: twórców malarstwa, rzeźby, sztuki użytkowej, muzyki i tańca. Program zajęć dostosowujemy do zainteresowań dziecka i oczekiwań rodziców. Różne rodzaje aktywności twórczej można łączyć w dowolnych proporcjach (np. zajęcia taneczno- malarskie)

Urodziny Marzeń  zabawa urodzinowa w dowolnym temacie wymarzonym przez dziecko. Do tematu przewodniego np. samoloty, My Little Pony, Krainy Lodu, Star Wars, Psi Patrol itp. przygotowujemy indywidualny scenariusz zabaw ruchowych, plastycznych czy też z wykorzystaniem sprzętu LEGO WeDo® lub Mindstorms® i innych specjalnych zestawów. To propozycja dla dzieci w każdym wieku – przygotowana i dostosowana do życzeń uczestników. DOPŁATA ZA PRZYGOTOWANIE SPECJALNYCH MATERIAŁÓW I SCENARIUSZA DO URODZIN MARZEŃ TO 50 zł.

Opcje można ze sobą łączyć i „miksować” po wcześniejszym ustaleniu z organizatorami. Każdy solenizant otrzymuje od organizatorów upominek.

Cena:   390 zł- 2h urodzinowych zabaw  (do 10 uczestników)

490 zł- 3h urodzinowych zabaw  (do 10 uczestników)

Każdy dodatkowy uczestnik to koszt 30 zł. Organizujemy urodziny do 25 osób.

Zapewniamy:

– jedną imprezę urodzinową naraz (lokal na wyłączność)

– przygotowanie sal i całego sprzętu

– opiekę odpowiedniej liczby wykwalifikowanych instruktorów

– dodatkową osobę obsługującą salę, opiekującą się rodzicami oraz dziećmi podczas poczęstunków

– wygodne miejsce dla czekających rodziców

– zaproszenia gratis do odbioru w naszych siedzibach.

ul. Armii Krajowej 12/u3, 30-150 Kraków
ul. Tadeusza Szafrana 5/u1, 31-363 Kraków

+48 663 890 511 (ul. Armii Krajowej 12/u3), +48 795 800 998 (ul. Szafrana 5/u1)
warsztaty@robotowo.pl