Urodziny Parku Wodnego Koszalin

Park Wodny Koszalin
📅 piątek 29.07.2016 do niedziela 31.07.2016
park wodny

Nieskończona ilość atrakcji, niespodzianek i wodnych przygód, tak w skrócie opisać można zbliżające się pierwsze urodziny Parku Wodnego Koszalin. Tego dnia na klientów aquaparku czeka mnóstwo niespodzianek i świetna zabawa. Obecny będzie także Patrol Eska Summer City.

Urodziny Parku Wodnego Koszalin

Dokładnie rok temu, 31 lipca odbyło się uroczyste otwarcie Parku Wodnego Koszalin. Już niebawem koszaliński aquapark obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. W związku z tak piękną okazją, przygotowano dla odwiedzających, weekend pełen wrażeń. W piątek, 29 lipca klienci będą mogli korzystać z Parku Wodnego Koszalin w atrakcyjnych cenach. W sobotę, 30 lipca przewidziano nocne pływanie i Latino Pool Party. Natomiast 31 lipca, odbędą się urodziny aquaparku.

W niedzielę, punktualnie o 12:00 rozpocznie się świetna zabawa, a na gości aquaparku czekać będzie przepyszny tort. Natomiast dla szczęśliwców, którzy tego dnia, czyli 31 lipca, również obchodzą swoje urodziny Park Wodny Koszalin przygotował prezent: 3 godzinny pobyt w strefie rekreacji za 0zł !!!

Po uroczystym rozpoczęciu przyjdzie czas na wspaniałą zabawę. Miłośnicy wodnych przygód, będą mieć okazję wzięcia udziału w rodzinnej piłce wodnej. Odbędą się również zajęcia z Aqua Zumby i zawody na najszybszy zjazd ze zjeżdżalni w dwóch konkurencjach, dla dzieci i dla dorosłych. Najlepsi zawodnicy nagrodzeni zostaną medalami, dyplomami, voucherami do Parku Wodnego i słodkimi upominkami. Dla milusińskich przygotowano także warsztaty mega baniek i wiele innych atrakcji.

W programie przewidziano także hydrocycling, czyli jazdę na rowerze stacjonarnym umieszczonym pod powierzchnią wody. W basenie sportowym odbędzie się wyścig surfera, czyli coś dla osób lubiących wysiłek i zdrową rywalizację. Zawody są o tyle kuszące, że pierwsze miejsce otrzyma niesamowite upominki od firmy Decathlon, a mianowicie maskę easybreth oraz piankę i bodyboard do pływania.

To jednak nie wszystkie atrakcje z nagrodami, przygotowane tego dnia dla klientów. W trakcie niedzielnego wydarzenia odbędzie się min. Urodzinowe szukanie prezentów oraz konkursy z Eska Summer City. Dla  szczęśliwców przewidziano mnóstwo niespodzianek i ciekawych nagród, a jedna z nich to samochód na weekend marki Toyota (Auris) ufundowana od firmy Toyota Jankowscy.

Serdecznie zapraszamy do świętowania z nami pierwszych urodzin Parku Wodnego Koszalin!

W programie:

Rodzinna piłka wodna

Zajęcia z Aqua Zumby

Warsztaty mega baniek

Hydrocycling

Konkurs – najszybszy zjazd ze zjeżdżalni dla dzieci oraz najszybszy zjazd ze zjeżdżalni dla dorosłych

Wyścig Surfera

i wiele innych atrakcji