Weleda

Urodzinowa rewia musicalowa w Cieplewie

📅 wtorek 16.10.2012 do czwartek 18.10.2012
Urodzinowa rewia musicalowa w Cieplewie

Na inaugurację działalności OKSiR w obecnej siedzibie, zorganizowano wówczas widowisko „Do-jak dom kultury". Wykorzystano w niej popularne utwory musicalowe w interpretacji podopiecznych placówki i mieszkańców gminy. W obsadzie znaleźli się m.in. członkowie zespołów młodzieżowych, trenujących w sekcjach muzycznych, uczestnicy warsztatów wokalnych oraz ich babcie i dziadkowie z chóru Łęgowianie. Młodzi wykonawcy śpiewali, tańczyli i grali, a ich rodzice wspierali np. jako inspicjenci czy garderobiani. Wszyscy mieli ogromną tremę przed premierą, ale sukces okazał się jeszcze większy, więc widowisko było prezentowane przez kilka wieczorów. Dlatego organizatorzy postanowili pójść za ciosem. Program wzbogacono o kolejne utwory. Ponadto do ekipy wykonawców show dołączyła większa grupa pracowników Ośrodka.

Pierwsza, otwarta próba generalna już 16 października o godz. 18.00. Kolejne przedstawienia 18 października (godz. 11.00 i 18.00) oraz 20 października (godz. 16.00). Bilety wstępu – cegiełki na częściowe pokrycie kosztów wystawienia spektaklu – 10 zł.

Więcej informacji na temat oferty placówki na stronie internetowej pod adresem: www.oksir.pruszczgdanski.pl lub www.facebook.com/oksir.pruszcz