Urodzinki w Fundacji Ars

Fundacja ARS ul. Nowowiejskiego 15/15a 61-732 Poznań mapa

czwartek 03.03.2016 do czwartek 31.03.2016

Urodzinki w Fundacji Ars

Zorganizujmy wspólnie urodziny w Fundacji ARS. Zapewniamy 2 pełne godziny atrakcji, konkursów, gier, zabaw. Mamy do dyspozycji dwie sale. Warsztatową, w której odbywają się zajęcia artystyczne oraz audio-wizualną przeznaczoną do gier i zabaw. Jesteśmy doświadczoną, działającą 12 lat fundacją prowadzącą działania na rzecz dzieci. Dokładamy wszelkich starań, aby każde dziecko spędziło z nami czas kreatywnie i twórczo. Chcemy także, aby każdy solenizant był potraktowany w sposób wyjątkowy. Dlatego prosimy o dokładne przemyślenie, jakie przyjęcie byłoby dla niego najlepsze i najbardziej niezapomniane. Wspólnie jesteśmy w stanie spełnić urodzinowe życzenia Waszego dziecka!

Proponujemy:

– Animacje i zabawy

Jest to blok oryginalnych, dostosowanych do wieku zabaw ruchowych pozwalających na wykorzystanie niekończącej się energii dzieci. Doświadczenie zdobywane przez lata utwierdziło nas w tym, że proste i atrakcyjne gry, powodują uśmiech i radość u dzieci, a przy tym uczą współpracy z innymi oraz kreatywności.

-Warsztaty artystyczne i rękodzielnicze

Zajęcia, podczas których oferujemy możliwość rozwoju zdolności artystycznych i manualnych. Na warsztatach poznamy profesjonalne techniki i materiały plastyczne lub wykorzystamy materiały recyklingowe. Poprzez zabawę chcemy zachęcić dzieci do poszukiwania własnej formy wyrazu.

– Bal

Zorganizujemy dla Twojego dziecka bal tematyczny. Puścimy wodze fantazji poznając odległe zakątki dziecięcej wyobraźni. Wybierzemy się w podróż do świata baśni wybierając wspólnie myśl przewodnią urodzin. Wymyślimy przebrania, wystrój Sali, dobór muzyki i atrakcji.

– Teatr cieni

Wspólnie z dziećmi przygotujemy teatr cieni. Wykonamy kukiełki, napiszemy scenariusz oraz przygotujemy scenografię. Na koniec urodzin dla rodziców wystawimy sztukę teatralną zrealizowaną przez dzieci.

– Pokaz mody

Zaprojektuj, stwórz i zaprezentuj własną kreację na czerwonym dywanie przy blasku reflektorów. Podczas urodzin zabawimy się w projektantów mody. Z zapomnianych ubrań stworzymy niezapomnianą kolekcję dla każdego. Dobierzemy odpowiedni makijaż, fryzurę, a całość zwieńczymy pokazem mody.

– Eko-design

To zadanie dla prawdziwych kreatorów, mających głowę pełną artystycznych wizji. Przy wykorzystaniu materiałów wtórnych wykonamy z dziećmi przestrzenne prace o nowatorskim charakterze .

– Kino

Na zakończenie urodzin proponujemy wyciszenie dzieci przy bajce, którą dobierzemy mając na uwadze zainteresowania i wieku dzieci. Fundacja Ars współpracuje z Poznańską Wytwórnią Filmów Animowanych, dlatego też wśród naszej filmoteki znaleźć można: Baśnie i bajki polskie, Misia Fantazego oraz bajki będące ilustracją do muzyki klasycznej. Dla starszych dzieci proponujemy bajki powstałe na kanwie baśni Brci Grimm.

– Karaoke

Dajemy dzieciom możliwość poczucia się jak gwiazdy sceny muzycznej. Każdy z uczestników urodzin może stanąć na scenie w blasku reflektorów i zaśpiewać swój ulubiony przebój!

Konwencje można dowolnie łączyć i dopasowywać do pasji dziecka!

Dla kogo?

Urodziny organizujemy dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Cennik:

200 zł- od 2 do 10 osób

250 zł – do 15 osób + 20 zł za każde dodatkowe dziecko

Cena obejmuje:

-opiekę animatorów 2 godziny na czas trwania urodzin
-materiały plastyczne
-malowanie twarzy
-wystrój sali

Dodatkowo:

– poczęstunek 50zł
– urodzinki w weekend 50 zł

Zaufaj nam! Pracujemy z pasją.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

ul. Nowowiejskiego 15/15a, 61-732 Poznań

Kontakt:

61 855 25 45
ars@ars.org.pl
http://www.ars.org.pl