Uratuj las z leśnikiem – bezpłatny spektakl dla dzieci. Mikołów

Miejsce wydarzenia: CH Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3

Data wydarzenia: sobota 10.03.2018

Wstęp: Wstęp wolny

Uratuj las z leśnikiem

Jak uratować ukochany las, który zaczyna schnąć? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w najbliższą sobotę 10 marca zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Mikołów.

Wraz z dzielnym leśnikiem maluchy wyruszą na ratunek marniejącym drzewom. Wstęp wolny!

Podczas kolejnego w tym roku spektaklu z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” maluchy poznają historię leśniczego, który szuka sposobu na uratowanie swojego ukochanego lasu.

Wraz z bohaterem dzieci wyruszą w podróż, aby poznać przyczyny choroby drzew. Dzięki pomocy czarodziejki dotrą aż do Krainy Kwitnących Wzgórz, gdzie wszystko stanie się jasne! Zamieszkujący krainę smok, krasnal Brudasek oraz Śmieciarz zanieczyszczający las i płynącą przez niego rzekę – to sprawcy usychania lasu. Czy leśnikowi uda się nauczyć spotkanych bohaterów, jak prawidłowo dbać o środowisko? Czy pokona smoka w pojedynku na zagadki? Leśnikowi z pewnością przyda się pomoc małych widzów.

Interaktywna bajka ekologiczna pt. „Jak leśnik ratował las” nie tylko zapewni maluchom dobrą zabawę, lecz także nauczy dzieci troski o środowisko. Barwne tło i liczne rekwizyty pobudzą wyobraźnię małych widzów, a wesoła fabuła dostarczy dużo śmiechu.

Teatrzyk odbędzie się w sobotę 10 marca w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Spektakl odegrany zostanie dwukrotnie – o godzinie 11.00 oraz 15.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
ZOBACZ TAKŻE:ekologiaprzyrodateatr

Zobacz także