UPS 2! Bunt na Arce. Premiera DVD

📅 poniedziałek 23.05.2022 do niedziela 05.06.2022
UPS 2! Bunt na Arce. Premiera DVD
Rozhuśtana morską falą opowieść o sympatycznych zwierzakach, które przemierzają oceany na pokładzie Arki Noego mierząc się z niezwykłymi i zabawnymi zdarzeniami na morzu i lądzie.

Arka Noego od tygodni dryfuje po otwartym morzu z najlepszymi przyjaciółmi Finim i Idą na pokładzie. Niestety wciąż nie widać brzegu, a zapasy żywności powoli się kończą. Tym samym pokój między mięsożercami i roślinożercami zaczyna być zagrożony. Wszystko to prowadzi do serii niefortunnych zdarzeń, w wyniku których resztki jedzenia i nasi bohaterowie zostają wyrzuceni za burtę. Rozdzieleni przez fale trafiają do niezwykłych miejsc. Ida wraz z nowym kumplem Żelkiem zostaje uwięziona na odległej wyspie. Natomiast Fini budzi się bajecznym zakątku wypełnionym dziwnie znajomymi istotami. Stworzeniami, które żyją razem w harmonii, ale też z niepokojem spoglądają w kierunku coraz częściej dymiącego wulkanu. Kiedy wstrząsy sejsmiczne przybiorą na sile, Fini będzie musiał dokonać niemożliwego i zrobić wszystko, by uratować nowych przyjaciół, odnaleźć Idę oraz własną, pozostawioną na Arce rodzinę.

Dane techniczne DVD:
Język: polski dubbing 5.1
Czas: 83 min
Obraz: 16:9 (1.85:1)
Region: 2
Dodatki: zwiastun filmu

UPS 2! BUNT NA ARCE /OOOPS! THE ADVENTURE CONTINUES/
Reżyseria: TOBY GENKEL („Ups! Arka odpłynęła”, „Riko prawie bocian”), SEAN MCCORMACK
Film w polskiej wersji językowej (polski dubbing)
Obsada polskiej wersji językowej: IZABELA KUNA („Piorun”, „Osobliwy dom Pani Peregrine”), ALEKSANDER MILWIW-BARON („Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”, „Rock Dog. Pies ma głos!”), TOMASZ LACH („Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”, „Rock Dog. Pies ma głos!”) i inni
Produkcja: Irlandia 2021
Gatunek: animacja, familijny, przygodowy, komedia