Upcyclingowe warsztaty modowe w Galerii Bronowice

Galeria KSA w Galerii Bronowice mapa

czwartek 23.11.2023

Upcyclingowe warsztaty modowe w Galerii Bronowice

Jak przerobić klasyczną jeansową kurtkę, zwykły biały T-shirt czy nudne spodnie w efektowny unikat? Wystarczy wybrać się do nowopowstałej Galerii KSA w Galerii Bronowice i wziąć udział w bezpłatnych warsztatach upcyclingowych. Ich uczestnicy będą mieli okazję spersonalizować przyniesione ubrania pod okiem projektantek mody. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy czwartek, 23 listopada.

Wyrzucanie ubrań jest passé. Zamiast tego warto je personalizować i tworzyć z nich własne „dzieła sztuki”. W Galerii KSA, w ramach popularnego cyklu „Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem”, przekonywać będą do tego specjalistki od mody z Krakowskich Szkół Artystycznych. W czwartek, 23 listopada, w Galerii Bronowice odbędą się bezpłatne warsztaty poświęcone upcyclingowi odzieży. Aby wziąć w nich udział wystarczy zabrać ze sobą ciuchy, którym chcemy podarować drugie życie. Uczestników ograniczać będzie już tylko ich własna wyobraźnia. Brak zdolności manualnych czy krawieckich nie stoi na przeszkodzie. O pomoc i cenne rady – przypomnijmy! – będzie można poprosić obecne na miejscu artystki. Organizator zapewnia niezbędne materiały i sprzęt. Do dyspozycji będą maszyny do szycia, obsługiwane przez osoby prowadzące zajęcia, a także różnego rodzaju zdobienia, takie jak koraliki, cekiny czy farby do malowania jeansowych kurtek lub spodni.

Przypomnijmy, że Galeria KSA to oddział Krakowskich Szkół Artystycznych, zlokalizowany w Galerii Bronowice. Jest to wspólna przestrzeń dla projektantów mody, wnętrz, fotografików, artystów sztuk wizualnych i pasjonatów kreatywnych rozwiązań zarówno do tworzenia, jak  i dzielenia się swoją twórczością. Do 28 listopada w Galerii KSA można podziwiać wystawę projektów modowych dwóch utalentowanych designerek – Beaty Zhyvushkiej i Bernadetty Perzanowskiej.

„Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem” to coroczna impreza organizowana przez Krakowskie Szkoły Artystyczne we współpracy z Miastem Kraków z myślą o miłośnikach projektowania, dobrego desingu oraz wszystkich tych, którzy kochają sztukę.

Warsztaty z personalizacji ubrań odbędą się 23 listopada, w godz. 18:00-21:00, w Galerii KSA w Galerii Bronowice (poziom +1). Lokal Galerii KSA jest otwarty dla odwiedzających od poniedziałku do piątku w godz. 15:00-19:00 oraz w soboty i niedziele handlowe w godzinach otwarcia Galerii Bronowice.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl