Uolala! czyli Francuzi w Muzykodromie

📅 środa 07.03.2018
Wstęp bezpłatny
Uolala! czyli Francuzi w Muzykodromie

Katowice Miasto Ogrodów zaprasza do Muzykodromu na wyjątkowe spotkanie. Tym razem stery w stacji lotów muzycznych Asi Miny przejmą francuscy nauczyciele muzyki!

Będziemy mieć wielką przyjemność gościć Isabelle Chauchat, nauczycielkę z Konserwatorium Jules-Massenet w Saint-Étienne – miasta partnerskiego Katowic, która poprowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat.

Dowiemy się, czym tak naprawdę jest rytm, pobawimy się dźwiękiem i pogramy na instrumentach.

W zrozumieniu się nawzajem pomoże nam tłumacz.

Zajęcie będą także otwarte dla nauczycieli, którzy mają ochotę zobaczyć jak pracuje się z dziećmi we francuskich szkołach, nie tylko muzycznych. Będzie także możliwość rozmowy i wymiany doświadczeń. Słuchajmy się wzajemnie! Z tego wiele może wyniknąć.

Kiedy: 7 marca 2018, godz. 17-18.30

Gdzie: Sala Muzykodromu, Katowice Miasto Ogrodów, pl. Sejmu Śląskiego 2, I piętro

Uwaga! Na to wyjątkowe spotkanie Muzykodromu wstęp jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Zgłoszenia do wtorku 6 marca pod adresem http://bit.ly/UolalaZapisy