ULTRAmaryna – Z kolędą przez świat

Oliwski Ratusz Kultury, scena mapa

niedziela 15.12.2019

30

ULTRAmaryna - Z kolędą przez świat

ULTRAmaryna to zespół trójmiejskich muzyków w składzie: Beata Bartelik – śpiew i flet, Marzena Sikała – skrzypce, Grzegorz Kusio – akordeon, Jędrzej Jakubowski – perkusjonalia i Filip Arasimowicz – kontrabas.

Podczas występu w Oliwskim Ratuszu Kultury artyści zaprezentują kolędy oraz piosenki związane ze świętami Bożego Narodzenia. Będzie to koncert w świątecznym i radosnym klimacie – muzyczno-etniczna podróż po różnych krajach Europy i nie tylko.

Bilety dostępne na stronie kupbilecik.pl oraz w restauracji Tu Można Marzyć by Tomasz Deker w Oliwskim Ratuszu Kultury
30 zł w przedsprzedaży
35 zł w dniu wydarzenia

Wystąpią:
Beata Bartelik – wokalistka, która zadebiutowała w 1987 roku na festiwalu w Opolu piosenką „Sen na pogodne dni”, która do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. Przez lata występowała solo i w wielu formacjach muzycznych (Krewni i Znajomi Królika, Szela. Smugglers, Vibrasoniq). Ostatnio wydała solową autorską płytę „Sny na pogodne dni”

Marzena Sikała – skrzypaczka, absolwentka AM w Gdańsku. Grała w Trójmiejskich orkiestrach i teatrach, a od lat występuje w różnorodnych stylistycznie zespołach i projektach muzycznych – od klasyki, przez folk/rock do elektroniki (Kwartet smyczkowy 4 One, Chutir, Vibrasoniq, JZTZ)

Grzegorz Kusio – akordeonista, specjalizuje się w dziedzinie instrumentów klawiszowych i aranżacji. Od wielu lat występuje na trójmiejskiej scenie, m.in. z Jarkiem Janiszewskim, ISLET, Los Logos.

Jędrzej Jakubowski – absolwent perkusji jazzowej w Gdańsku, występuje w różnych formacjach młodej sceny trójmiejskiej, doświadczony i niezawodny protobębniarz.

Filip Arasimowicz – kontrabasista aktywnie działający w trójmiejskim środowisku muzycznym. Udziela się w różnych gatunkowo projektach: od piosenki aktorskiej, przez jazz i folk, po elektronikę i rockowe brzmienia.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie