TyDzień Dziecka w GOjump Wrocław!

Park Trampolin GOjump,ul. Jana Długosza 59-75
📅 piątek 02.06.2017 do niedziela 04.06.2017
tyDzień Dziecka w Parkach Trampolin
Dzień zabawy na trampolinach to zdecydowanie za mało, dlatego w Parki Trampolin GOjump we Wrocławiu organizują tyDzień Dziecka! Mnóstwo atrakcji, konkursów, gadżetów i gojumpowych balonów codziennie w dniach 29.05-04.06, a wszystko w cenie biletu!

Specjalnie dla dzieciaków GOjump przygotował przez cały tydzień szalone atrakcje: nauka salta, konkursy, gra terenowa z nagrodami, gojumpowe balony i wiele więcej. Co godzinę tuż po rozgrzewce trenerzy będą organizowali zabawy, np. wsady do kosza, walki na piankowe miecze, a do wygrania vouchery do parku oraz słodkości! Wszystkie dzieci będą mogły też wziąć udział w grze terenowej na terenie parku.

W całym parku ukryliśmy zagadki i rebusy. Trzeba będzie je odnaleźć i rozwiązać,  a potem popędzić do Trenera po odbiór nagrody – mówi Karolina Baworowska, menadżerka GOjump. – GOjump to największe Parki Trampolin w Polsce, z największą liczbą atrakcji, które dzieci po prostu uwielbiają!

Rzeczywiście, mały Staś tak podsumował swoje pierwsze kroki w GOjump: – Wow! To wszystko jest bardzo wielkie. Nie wiedziałem, że to będzie takie ogromniaste! Natomiast nieco starszy Tymon komentuje: – GOjump to najlepsze miejsce do wszystkiego. Można się wyszaleć i wybawić. Trener Sebastian nauczył mnie robić salto.

Tydzień Dziecka zaczynamy już 29 maja. Wszystkie zabawy, nauka salta, udział w konkursach będą w cenie biletu. Wystarczy wskoczyć do GOjump, założyć „gojumpetki” (czyli skarpetki antypoślizgowe) i bawić się na całego!

Dzieci na pewno będą zadowolone z programu, który przygotowaliśmy. Oczywiście po grach i zabawach zostanie im jeszcze czas, by do woli szaleć w basenie z gąbkami lub skakać na wielką poduchę pneumatyczną.- mówi menadżerka.

Wejście do GOjump – zawsze o pełnych godzinach. Bilety są tańsze, gdy rezerwujemy na www.gojump.pl

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

DO ZOBACZENIA!

Park Trampolin GOjump,ul. Jana Długosza 59-75, 51-162 Wrocław   są otwarte 7 dni w tygodniu w godz. 10-22.
Bilety można rezerwować na stronie www.gojump.pl (indywidualne – 29 zł, grupowe – 19 zł).