pl. J. III Sobieskiego 2 mapa

sobota 14.12.2019

Tworzenie filcowanych bombek – warsztaty rodzinne. Bytom

Czy chcielibyście by wasze choinki zdobiła oryginalna, absolutnie niepowtarzalna i własnoręcznie wykonana bombka? W takiej atmosferze, tak przytulnym otoczeniu można spędzać święta nie wychodząc z domu! Zapraszamy całe rodziny na warsztaty, na których poznamy technikę filcowania na sucho na styropianowych formach. Bombki wykonane według własnego projektu, uczestnicy zabierają ze sobą ku swej chwale i ozdobie swych domostw. Niech dzięki temu święta staną się najmilszym okresem w roku!

data: 14 grudnia 2019 (sobota), godz. 12.30
miejsce: pl. J. III Sobieskiego 2
prowadzi: Magdalena Pospieszałowska
wstęp: 10 zł