Tworzenie Ekolampionów w Ogrodzie Społecznym Wrzeszcz

📅 piątek 22.12.2017
Lampiony warsztaty dla dzieci i opiekunów w Gdańsku

To ostatnie, przedświąteczne spotkanie w Ogrodzie Społecznym Wrzeszcz. Wspólnie zrobimy naturalne ozdoby na choinkę i lampiony ze słoików, wykorzystując pachnące goździki, cynamon, mandarynki, anyż, jemiołę i szyszki. Taki lampion to świetny prezent pod choinkę.

Ozdoby będzie można wziąć do domu, albo – jak kto woli – powiesić na naszej ogrodowej choince. Na zmarzlaków będzie czekać gorąca herbata i domowe ciasto.

Warsztat potrwa ok. 40 minut, przeprowadzi go Magda Ułanowicz z Fab Lab Trójmiasto.

Wejście do ogrodu od ul. Chrobrego 5. Zaczynamy równo o 17.00 w piątek, 22 grudnia.

Wstęp wolny, warsztat dla dorosłych oraz dzieci pod opieką dorosłych
Zapisy: generacjafundacja@gmail.com
Dofinansowano przez Miasto Gdańsk