Twórcze Wakacje 2016 – warsztaty artystyczne w Gryfinie

Gryfiński Dom Kultury mapa

poniedziałek 04.07.2016 do piątek 26.08.2016

Lato w Mieście

Z końcem czerwca ruszyła wakacyjna propozycja Gryfińskiego Domu Kultury. „Twórcze wakacje 2016” to cykl pięciodniowych warsztatów artystycznych dla młodych mieszkańców naszego miasta oraz okolicznych miejscowości. Warsztaty odbywać się będą od 27 czerwca do 26 sierpnia 2016. W mieście, cykl warsztatów rusza od poniedziałku 4 lipca 2016.

Placówka przyzwyczaiła już, że w okresie wakacyjnym otwiera swoje artystyczne pracownie dla wszystkich chętnych. Tradycyjnie już proponuje pięciodniowe warsztaty plastyczne, wokalne, filmowe, teatralne, taneczne i turystyczne.

Każdy pięciodniowy cykl bezpłatnych warsztatów artystycznych będzie rozpoczynał się w kolejne wakacyjne poniedziałki o godz. 10.00 w budynku przy ul. Szczecińskiej 17. W niektóre tygodnie wakacji pojawi się możliwość kontynuowania zajęć w Pałacyku pod Lwami przez kolejne dwie godziny (od godz. 12.15). Stały czas zajęć umożliwi rodzicom zaplanowanie pobytu ich pociech w obu budynkach GDK pod okiem wykształconej kadry instruktorskiej.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Gryfiński Dom Kultury

Gryfiński Dom Kultury

Zadaniem Gryfińskiego Domu Kultury jest umożliwienie dzieciom, młodzieży, a także dorosłym mieszkańcom naszej gminy, rozwoju własnych zainteresowań i pasji oraz zaspakajanie potrzeb w zakresie tworzenia, uczestniczenia, odbioru wartości kulturalnych, poprzez kształtowanie wzorów aktywnego uczestnictwa w …

Więcej

Adres:

ul. Szczecińska 17,
74-100 Gryfino


Kontakt:

91-416-25-20
http://www.gdk.com.pl
facebook

Zobacz także