Twórcza RZECZYwistość. Warsztaty dla rodzin z dziećmi

🎫 10zł
Twórcza RZECZYwistość. Warsztaty dla rodzin z dziećmi

Siłacz
Co daje nam siłę? Czy wszyscy mamy jej tyle samo? Podczas zabawy zastanowimy się, jaki jest i czego może dokonać prawdziwy siłacz. Nie będziemy dźwigać ciężarów, ale zbadamy różne przedmioty pod kątem ich kształtu oraz wagi. Nie zabraknie też czasu na spróbowanie sił w roli rzeźbiarza.

Od konkretu do twórczych działań! Na spotkania z tego cyklu zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunami. Zajęcia są nastawione na doświadczanie i tworzenie. Inspiracją tych spotkań jest wybrany obiekt z naszego muzeum. Poznajemy go i badamy poprzez zabawy i ćwiczenia. Następnie eksperymentujemy przy użyciu różnych narzędzi oraz ciekawych technik plastycznych. Czasem dajemy ponieść się fantazji! Tworzymy w oparciu o zagadki, pytania, domysły, patrzymy na rzeczywistość z przymrużeniem oka. Przede wszystkim dobrze się bawimy!

DLA KOGO: rodziny z dziećmi (2,5–5 lat)
WSTĘP: 10 zł (dziecko + opiekun), liczba miejsc ograniczona
MIEJSCE SPOTKANIA: Muzeum Warszawy, Rynek Starego Miasta 42

REZERWACJA ORAZ DODATKOWE INFORMACJE >>>>> kliknij