Twoje dziecko już teraz może zostać studentem!

Poznań mapa

czwartek 29.08.2019 do sobota 07.09.2019

Ile kosztuje lot w kosmos? Po co komecie ogon? Podczas zajęć na Uniwersytecie Dzieci naukowcy i eksperci odpowiadają na różne dziecięce pytania. W ten sposób rozwijają kreatywność i pasję wśród najmłodszych.

Zapisz Dziecko na studia na Uniwersytecie Dzieci w Poznaniu! Do wyboru masz trzy kierunki: Odkrywanie (6-7 lat), Inspiracje (8-9 lat) i Tematy (10-12 lat). Zajęcia odbywają się w soboty na terenie uczelni wyższych, w miejscach kultury i firmach. Inspirowane są doświadczeniami pierwszego na świecie, niemieckiego uniwersytetu dla dzieci, który powstał  w Tybindze w 2002 r.

W trakcie wykładów i warsztatów Twoje Dziecko będzie wykonywać doświadczenia, przeprowadzać eksperymenty i naukowe obserwacje. Zdobędzie praktyczną wiedzę z wielu dziedzin, m.in. z matematyki, biologii, chemii, informatyki czy sztuki. Rozwinie także kompetencje miękkie, które są kluczowe na rynku pracy.

 

Dowiedz się więcej:

https://wsobote.uniwersytetdzieci.pl/rekrutacja

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
atrakcje dla dzieci Kraków Uniwersytet Dzieci

Fundacja Uniwersytet Dzieci

Fundacja Uniwersytet Dzieci jest organizacją non profit działającą na rzecz pozytywnej zmiany edukacji. Zachęcamy dzieci do rozwoju i poznawania świata, wspierając edukację dzieci  podczas zajęć w szkołach podstawowych (Uniwersytet Dzieci w Klasie) oraz w trakcie …

Więcej

Adres:

Poznań i Trójmiasto

Kontakt:

https://fundacja.uniwersytetdzieci.pl/
facebook

ZOBACZ TAKŻE:zajęcia pozalekcyjne
Twoje dziecko już teraz może zostać studentem!