Twardziele też czują – niezwykły picturebook dla dzieci

Twardziele też czują – niezwykły picturebook dla dzieci

📅 wtorek 22.02.2022 do wtorek 08.03.2022
Twardziele też czują - niezwykły picturebook dla dzieci
23 lutego na półkach księgarni pojawią się kolejne premierowe pozycje wydawnictwa Słowne Młode.

Jedną z nich będzie wyjątkowy picturebook Twardziele też czują, który w subtelny sposób porusza temat męskich emocji. Dla rodziców książka ta będzie wspaniałym wyjściem do rozmowy z dzieckiem o wyrażaniu swoich uczuć i odpowiedzi na pytanie – czy chłopaki naprawdę nie płaczą?

Dzięki książce Twardziele też czują dzieci poznają superbohaterów, wojowników ninja, motocyklistów z tatuażami, piratów, rycerzy i kierowców samochodów wyścigowych, którym też zdarza się mieć gorszy dzień, odczuwać smutek, przygnębienie, frustrację. Nawet oni mogą chcieć czasami się porządnie… wypłakać. I to jest ok!

Twardziele też czują to niezwykły picturebook, który przełamuje tabu i wyjaśnia, że być twardzielem nie znaczy nie wyrażać uczuć. Przecież nawet największym siłaczom mogą czasem puścić nerwy!

Idealna książka dla dużych i małych twardzieli.

Keith Negley

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

Prace Keitha pojawiały się w książkach dla dzieci, na koszulkach, okładkach albumów, plakatach, deskorolkach, a nawet zegarkach. Jest częstym współpracownikiem „The New York Times’a” i „New Yorkera”, a także wielu innych tytułów prasowych. Uzyskał tytuł licencjata w Instytucie Sztuki i Projektowania w Milwaukee w 2000 roku, a tytuł magistra w The School of Visual Arts w Nowym Jorku w 2013 roku. Jego książka Twardziele też czują otrzymała nominację do Medalu Kate Greenaway w 2016 roku. Keith mieszka w górach Bellingham Washington ze swoimi dwoma synami, w otoczeniu gigantycznych pająków. Obecnie uczy ilustracji na Western Washington University.

Dane szczegółowe:
Tytuł: Twardziele też czują
Tytuł oryginalny: Tough Guys Have Feelings Too
Informacja prasowa
Autor: Keith Negley
Ilustrator: Keith Negley
Format: 240×300 mm
Liczba stron: 32
ISBN: 978-83-8251-110-9
Cena: 34,99 zł
Wiek: 3-5 lat
Gatunek: picturebook
Data premiery: 2022-02-23

Wydawnictwo Słowne Młode

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie