Tuwim i … – przedstawienie. Bielsko-Biała

Teatr lalek Banialuka w Bielsku-Białej im. J. Zitzmana Mickiewicza 20 mapa

niedziela 03.11.2019

18

Tuwim i … - przedstawienie

„Tuwim i …” – to przedstawienie, którego premiera zbiega się z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę i powstania grupy Skamander. Muzyczne widowisko oparte na tekstach Juliana Tuwima – jednego z „wielkiej piątki poetów” skierowane jest do dzieci w wieku szkolnym i całych rodzin. W żywiołowej inscenizacji wyreżyserowanej przez Pawła Aignera nie zabraknie znanych i lubianych wierszy poety takich jak Okulary, Ptasie radio, Lokomotywa czy Zosia Samosia.

Spektakl wyreżyseruje Paweł Aigner – znany widzom z realizacji przedstawień: „Zielony wędrowiec” „Zielona Gęś”, „Ballady i romanse”,a towarzyszyć mu będą również często obecni na naszej scenie – autor scenografii Pavel Hubicka, i kompozytor Piotr Klimek; wymienione nazwiska wydają się gwarantować teatralny przebój, dla widzów w każdym wieku.

Szczegóły i bilety: na stronie Teatru Banialuka

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Tuwim i … – przedstawienie. Bielsko-Biała

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

Teatr Banialuka jest jednym z najstarszych teatrów lalek w Polsce i jednym z najbardziej znanych w kraju i na świecie. Założyli go w 1947 roku artyści plastycy Jerzy Zitzman i Zenobiusz Zwolski. Plastyczny rodowód teatru …

Więcej

Adres:

ul. Mickiewicza 20
43-300 Bielsko-Biała


Kontakt:

33 82-210-46, 82-210-47
banialuka@banialuka.pl
http://www.banialuka.pl

ZOBACZ TAKŻE:teatr