Turniej tańca ulicznego FG CHAMP 2021 w NoVa Park

NoVa Park mapa

sobota 04.12.2021

Turniej tańca ulicznego FG CHAMP 2021 w NoVa Park

W sobotę 4 grudnia w godz. 10.00-16.00 w NoVa Park odbędzie turniej tańca ulicznego. Młodzi Gorzowianie zaprezentują się w 2 kategoriach tanecznych – hip hop oraz break dance. Organizatorem wydarzenia jest Studio Tańca Parkieciarnia.

To będzie prawdziwe święto tańca w wykonaniu najmłodszych tancerzy z Gorzowa! W sobotę 4 grudnia w godzinach 10.00-16.00 zmierzą się w tanecznej bitwie w dwóch kategoriach – break dance (do 10 lat oraz 11 lat i powyżej) oraz hip hop (do 12 lat). Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że wygrany będzie najlepszy w swoim stylu tanecznym i w swojej kategorii wiekowej w całym Gorzowie! Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają upominki, a na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

„Po raz kolejny turniej tańca ulicznego FG CHAMP zawita do NoVa Park! W tę sobotę młodzi mieszkańcy Gorzowa staną do rywalizacji na najlepsze układy hip hop oraz break dance. Zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania! Oglądajcie zmagania zawodników, a dowiecie się, kto stanie na zwycięskim podium” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Turniej odbędzie się na poziomie 0, obok sklepu Orsay. Szczegółowy harmonogram turnieju tańca jest dostępny u organizatora.

Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

ZOBACZ TAKŻE:pokazytaniec