Turniej gry planszowej Kod Krakowa z nagrodami

📅 niedziela 05.06.2022
Turniej Kod Krakowa

Uwaga gracze! Można zdobyć ostatni, unikatowy egzemplarz gry planszowej „Kod Krakowa”!

To główna nagroda w turnieju, który odbędzie się z okazji Dnia Otwartego Magistratu, w niedzielę, 5 czerwca o godz. 11.00, w Sali Portretowej Urzędu Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych. Turniej poprowadzi projektant gry – Wojciech Rzadek

Ilość miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się, do 3 czerwca,  pod adresem turniej@bookowydom.pl

Jeśli chcielibyście się przygotować, warto odwiedzić stronę internetową gry www.kodkrakowa.pl i przećwiczyć ją w krakowskich bibliotekach, które dysponują egzemplarzami.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!