Weleda
Weleda Baby

Gry bez prądu: Pingwiny z Madagaskaru, Kielce

Muzeum Zabawek i Zabawy, plac Wolności, Kielce
🗺 mapa
📅 niedziela 12.03.2017
gry bez prądu kielce

W najbliższą niedzielę 12.03.2017 r. Muzeum przygotowało dzień z grami planszowymi pod patronatem Pingwinów z Madagaskaru. Spotkanie będzie trwało od godziny 9.00 do 15.00, udział w spotkaniu jest bezpłatny

Grą miesiąca w Muzeum Zabawek i Zabawy i patronem niedzielnego spotkania są Pingwiny z Madagaskaru, gra wydana przez Phalanx-Vertima. Ta gra planszowa oparta jest na fabule kultowego serialu telewizyjnego produkcji DreamWorks. W trwającej 60 minut rozgrywce, w grupie od 2 do 4 osób, gracze wcielą się w role agentów, pingwinów: Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego, by zrealizować tajne misje na terenie zoo w Central Parku. A nie jest to łatwe zadanie, gdyż do jego wykonania należy zdobyć niezbędny ekwipunek oraz pozyskać przychylność mieszkańców ogrodu i odwiedzających go gości. W grze występuje wiele nawiązań do animowanych postaci, właśnie dlatego jest to ciekawa propozycja dla fanów tych konkretnych pingwinów. Niedzielne spotkanie będzie okazją by poznać zasady tej gry.

Gry planszowe cieszą się rosnącym powodzeniem, na comiesięczne spotkania w Muzeum Zabawek i Zabawy przychodzą całe rodziny oraz pojedyncze osoby. organizatorzy pomogają wybrać ciekawą propozycję dla każdego.

Muzeum czeka na uczestników, jak jest często podawane w instrukcjach gier w wieku od 6 do 99 lat.

Gry bez prądu

12.03.2017 r.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Sala konferencyjna Muzeum Zabawek i Zabawy

godz. 9.00 – 15.00

Wstęp wolny

252 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent