Turecki Teatr Cieni

Muzeum Azji i Pacyfiku - Galeria Azjatycka, Freta, Warszawa mapa

sobota 03.12.2016

Zapraszamy na  warsztaty rodzinne tradycyjnego tureckiego teatru cieni KARAGÖZ, które poprowadzą UMUT NEBIOĞLU – artysta teatru cieni, założyciel Teatru Ka, uczeń najstarszego tureckiego mistrza teatru Kragöz i MONIKA WYRZYKOWSKA – członkini zespoły Teatru Ka, lalkarka, instruktorka arteterapii pracująca metodą dramy.

Podczas warsztatów dzieci obejrzą fragment oryginalnego spektaklu teatru Karagoz, poznają legendę związaną z powstaniem teatru cieni w Turcji, wykonają lalki głównych bohaterów tureckiego teatru cieni oraz poznają podstawy animowania.

Przygotują też własne etiudy związane z wspomnianą legendą, które będą mogły zaprezentować kolegom, koleżankom i rodzicom.

Informacje praktyczne:

Warsztaty odbędą się w sobotę 3 grudnia o godz. 10.15 (pierwsza grupa) oraz o 12.15 (druga grupa). Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Wstęp 25 zł (bilet rodzinny dla dziecka i opiekuna; dla drugiego i kolejnego dziecka – 15 zł).

Liczba miejsc jest ograniczona. Przyjmujemy zapisy na warsztaty, prosimy wysyłać zgłoszenia na adres: dorotapasek@muzeumazji.pl W tytule maila prosimy wpisać KARAGÖZ, natomiast w treści prosimy o podanie imienia dziecka oraz wieku.

https://www.facebook.com/events/1004115616367046/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Azji i Pacyfiku Warszawa - atrakcje dla dzieci Warszawa, miejsca, zajęcia i usługi dla dzieci Warszawa

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka

Muzeum Azji i Pacyfiku powstało w 1973 roku z kolekcji Andrzeja Wawrzyniaka, przekazanej w darze na rzecz państwa polskiego. Liczyła ona wówczas ponad 4000 dzieł sztuki i obiektów etnograficznych z Indonezji i była owocem dziewięcioletniego …

Więcej

Adres:

ul. Solec 24
Warszawy


Kontakt:

(0-22) 629 67 24
sekretariat@muzeumazji.pl
http://www.muzeumazji.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:rodzinasztukateatr