Tuliluli – spektakl dla najmłodszych w Teatrze Pinokio

Łódź, ul. Kopernika 16 mapa

środa 23.11.2016 do piątek 25.11.2016

teatr pinokio łódź tuliluli plakat

TuliLuli to spektakl-instalacja teatralna inspirowany wierszem „Nigdy niewyspanie” Joanny Kulmowej. Teatr Pinokio w Łodzi zaprasza na projekt artystyczny, oparty na plastyce i ruchu, w miękkiej, puchowej scenografii, pełnej gry świateł i obłych kształtów. Przedstawienie sprzyja poczuciu bezpieczeństwa dziecka, pobudza jego kreatywność i chęć poznawania świata. A do tego zachwyca dorosłych!

23.11.2016, godz. 10.00
25.11.2016, godz. 9.00, 11.00

TULILULI

Reżyseria: Justyna Schabowska

Muzyka i Reżyseria Dźwięku: Adam Świtała

Scenografia: Sylwia Maciejewska

Ruch sceniczny: Michał Ratajski

Projekcje: Piotr Ludwik

Występują: Małgorzata Krawczenko, Natalia Wieciech

TuliLuli to spektakl-instalacja teatralna inspirowany wierszem „Nigdy niewyspanie” Joanny Kulmowej. Projekt artystyczny, oparty na plastyce i ruchu, adresowany jest do najmłodszego widza w przedziale wiekowym od 0 do 3 lat. Scenografia składa się z miękkiej, puchowej przestrzeni, gry świateł i obłych kształtów – to wszystko ma sprzyjać poczuciu bezpieczeństwa dziecka, pobudzać jego kreatywność i chęć poznawania świata. Spektakl złożony jest z kilku etiud teatralnych, w trakcie których widz wraz z aktorkami odbywa podróż po świecie nocnego nieba. Zaproszony jest do zabawy z księżycowym światłem i balonowymi chmurami, do ściągania z nieba gwiazd i do podróży na księżyc, który spada później na ziemię w postaci wielkiej, jasnej kuli. Każdemu ze zjawisk towarzyszy inny dźwięk, dzięki czemu całe niebo tętni własną muzyką. Głównym środkiem wyrazu jest ruch, przechodzący w taniec plastyczny i pantomimiczny.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Tuliluli – spektakl dla najmłodszych w Teatrze Pinokio

Teatr Pinokio

To prawda, Pinokio nie jest grzecznym chłopcem. Nie chodzi w ładnie skrojonym mundurku, jest nieokrzesany, bywa nieznośny i zachowuje się na opak. Wiem, że nie jest dzieckiem które można ułożyć, podporządkować i jednoznacznie ocenić. Ale …

Więcej

Adres:

ul. Kopernika 16,
90-503 Łódź


Kontakt:

42 636-59-88, 42 636-66-90.
pinokio@teatrpinokio.pl
http://www.teatrpinokio.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:muzykaniemowlęteatr