Trzydniowy Dzień Dziecka z klockami LEGO® w Białymstoku

Alfa Centrum ul. Świętojańska 15, 15-277 Białystok mapa

sobota 04.06.2016 do niedziela 05.06.2016

Trzydniowy Dzień Dziecka z klockami LEGO® w Białymstoku

W Alfa Centrum Dzień Dziecka świętujemy aż 3 dni – 1 czerwca oraz 4 i 5 czerwca. W tych dniach na terenie centrum handlowego stanie specjalna strefa warsztatowa, w której dzieci będą konstruować modele 3D bajkowych postaci przy użyciu klocków LEGO®.

Dzień Dziecka w Alfa Centrum to 3 dni imprezy i dwa tematy przewodnie, którym dedykowane są warsztaty – Angry Birds i Super Hero Academy. 1 czerwca, pod okiem instruktorów, dzieciaki wykonywać będą modele 3D wściekłych ptaszysk, katapult, samolotów, aut czy procy. Z kolei 4 i 5 czerwca budowac będą postaci super bohaterów takich jak Superman, Batman czy Hulk. A wszystko to z klocków LEGO®. Dodatkowo po każdej sesji warsztatowej organizowane będą konkursy, w których zdobyć będzie można atrakcyjne nagrody nawiązujące do tematów warsztatów.

Mniejszym dzieciom przygotowana zostanie Strefa Malucha, w której do dyspozycji będą miały klocki LEGO® DUPLO. Tam, pod opieką animatorów, będą nie tylko układać klocki w różne kształty ćwicząc przy tym manualnie, ale też  zjeżdżać na zjeżdżalni.

Przez 3 dni dzieciakom towarzyszyć będzie również Clown, który z baloników wyczaruje zwierzątka i inne zabawne kształty. Będzie też stoisko z pyszną watą cukrową.

Warsztaty modelowania 3D z klocków LEGO® są dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Jedna sesja warsztatowa trwać będzie ok. 60 min i zaczynać się będzie o każdej pełnej godzinie. Strefa Malucha idealna jest dla dzieci od 3 roku życia. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Warsztaty odbędą się na placu przy restauracji Sphinx na 1 piętrze, 1 czerwca w godz. 15:00 – 19:00, 4 i 5 czerwca w godz. 12:00 – 18:00.

 

PROGRAM IMPREZY:

1 czerwca, g. 15:00 – 19:00
STREFA WARSZTATOWA – „Angry Birds”
Budowa Angry Birds w modelu 3D
Budowa ruchomych modeli katapulty, diabelskiego młynu, samolotu, auta, procy, ptaka, latarni morskiej itp.
Konkursy z nagrodami

STREFA MALUCHA
Kącik z klockami Lego® Duplo
Zjeżdżalnia

4 i 5 czerwca, g. 12:00 – 18:00
STREFA WARSZTATOWA – „Super Hero Academy”
Budowa modeli 3D super bohaterów
Budowa ruchomych modeli związanych z Super Bohaterami: Superman, Spiderman, Batman, Hulk itd.
Konkursy z nagrodami

STREFA MALUCHA
Kącik z klockami Lego® Duplo
Zjeżdżalnia

ATRAKCJE DODATKOWE
Clown
Wata cukrowa

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dziecka