Trzy życzenia – ostatni tom kultowej trylogii Davida Mellinga

wtorek 12.10.2021 do wtorek 26.10.2021

Trzy życzenia - ostatni tom kultowej trylogii Davida Mellinga

Po Umykającym całusku i Śpij dobrze dobry rycerzu – w Amberku ostatni tom kultowej trylogii Davida Mellinga, twórcy serii o Misiu Tulisiu, którego kochają dzieci w 30 krajach!

Tym razem dzielny rycerz i jego wierny rumak mają chyba najtrudniejszą misję: pod nieobecność pary królewskiej muszą zaopiekować się małym księciem i małą księżniczką. A to takie męczące…

Czeka ich noc pełna niespodziewanych, magicznych przygód, podczas których zrozumieją, że nie zawsze magia jest potrzebna, żeby spełniły się życzenia. Trzy życzenia to pełna ciepła, humoru i przygód, cudownie ilustrowana książka o przyjaźni, wierności, lojalności silniejszych niż magia i o tym, że opieka nad młodszym rodzeństwem może być tym spełnionym życzeniem.

Polecamy całą nową trylogię Davida Mellinga oraz wszystkie tomy z bestsellerowej serii o Misiu Tulisiu. Przepiękne ilustracje, wzruszające przezabawne postacie i piękne przesłanie czynią – tak, jak to przed laty już stwierdził „Guardian” – tę serię współczesną klasyką literatury dziecięcej.

Tytuł oryginału: Three Wishes
Tłumaczenie: Małgorzata Cebo-Foniok
Ilość stron: 40
Rodzaj: oprawa twarda
Format: 250×276
Data wydania: 2021-10-11
Wydawnictwo Amber

Trzy życzenia - ostatni tom kultowej trylogii Davida Mellinga
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie