Trzebieskie Neptunalia 2013

📅 sobota 27.07.2013
Trzebieskie Neptunalia 2013

Impreza o wieloletniej tradycji rokrocznie cieszy się dużym zainteresowaniem. Stąd różnorodne propozycje, przygotowane przez organizatorów, dla każdego widza. Imprezę rozpocznie tradycyjne powitanie Neptuna oraz konkurs dla dzieci na najlepsze przebranie w „Orszaku Neptuna”. Następnie „Zabawy świata”, czyli mądre i śmieszne zabawy dla najmłodszych.

Zabawy, humorystyczne konkurencje będą czekać także na dorosłych, a to w ramach Turnieju Rybackiego o Puchar Burmistrza Polic. Drużyny z powiatu polickiego i Hintersee będą rywalizować o Puchar pokonując wyzwania nawiązujące do tematyki rybackiej. Będą to np. wyłowienie węgorza z beczki czy ubranie stroju rybackiego na czas. Publiczność będzie zachęcana do aktywnego udziału.

Występy sceniczne rozpocznie duet Ola & Ola wykonujący słynne utwory coverowe. Na tegorocznych Neptunaliach nie zabraknie szant. FLASH CREEP zagra i wyśpiewa  pieśni i ballady morskie, stylizacje szantowe oraz utwory autorskie. Artyści są od kilkunastu lat związani z tzw. ruchem szantowym, będąc aktywnymi członkami zespołu Cztery Refy.

Gwiazdy wieczoru JULA z zespołem, a następnie ENEJ porwą widzów do wspólnej zabawy. Jula znana z przebojów "Za każdym razem”, „Nie zatrzymasz mnie” i „Kiedyś odnajdziemy siebie” była wielokrotnie nagradzana na polskiej scenie muzycznej. ENEJ od kilku sezonów regularnie gra na wielu scenach całej Polski, zawsze spotykając się ze znakomitym przyjęciem publiczności. Utwory zespołu mają swoje korzenie w folku ukraińskim. Oprócz rocka i folku muzyka zespołu zawiera elementy ska, reggae, a nawet jazzu.

Koncerty będą uwieńczeniem całodniowej muzycznej zabawy.  Zaś na pożegnanie odbędzie się pokaz pirotechniczny.

Przez cały dzień w Parku przy przystani działać będą: alejka rybna oraz różnorodne festynowe stoiska. Organizatorzy zapewniają, po pokazie pirotechnicznym, bezpłatne przejazdy autobusowe do Szczecina i Polic.

PROGRAM:
"TRZEBIESKIE NEPTUNALIA 2013”
27 lipca 2013 Trzebieży park przy ul. Portowej

15.00 Przywitanie Neptuna
          Przysięga oraz wręczenie Neptunowi klucza do Trzebieży

Program dla dzieci "Zabawy świata”
           czyli "Śmiech, śpiew, ale bawmy się mądrze!”

16.30 Turniej Rybacki o puchar Burmistrza Polic

18.00 Ola & Ola – Hity z orbity – koncert

18.30 Flash Creep – koncert szantowy

20.00 JULA z zespołem – koncert gwiazdy wieczoru