Trwają bajkowe wakacje w białostockich Centrach Handlowych Auchan

niedziela 14.08.2016

wolny

wakacyjny teatr dla dzieci

Jeszcze cztery teatralne spotkania czekają na najmłodszych gości białostockich Centrów Handlowych Auchan, gdzie od początku lipca realizowany jest cykl „Wakacyjne spotkania z teatrzykiem”. Podczas każdego z nich mali widzowie poznają niezwykłe historie i barwnych bohaterów. Najbliższy spektakl już w niedzielę 31 lipca. Wstęp wolny!

Cykl „Wakacyjne spotkania z teatrzykiem”, realizowany z myślą o dzieciach spędzających lato w mieście, jest już na półmetku. Przed nami jeszcze cztery przedstawienia.
Podczas najbliższych spotkań mali fani teatru poznają niezwykle zabawnego klauna Pinezkę, a także historię chłopca z drewna – Pinokia. Dwa ostatnie spotkania będą zaś okazją, aby wyruszyć w teatralną podróż po ludowych obrzędach oraz poznać losy rybaka, który złapał złotą rybkę.

 

Cykl „Wakacyjne spotkania z teatrzykiem” trwa od 3 lipca w Centrach Handlowych Auchan w Białymstoku. Każde z 8 spotkań to inna, pełna przygód i zabawnych postaci, opowieść. Spektakle dostarczają małym widzom wiele zabawy, a także przekazują im wiele życiowych wartości.
Najbliższe spotkania teatralne odbędą się 31 lipca w Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Hetmańskiej 16 oraz 7 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Produkcyjnej 84. Opowieści zostaną zaprezentowane trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00.

Udział w każdym spotkaniu jest bezpłatny!

 

Harmonogram wakacyjnych spotkań teatralnych:

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska:
31 lipca – „Teatr klauna Pinezki”
14 sierpnia – „Kukła z wiejskiego podwórka”

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna:
7 sierpnia – „Pinokio”
21 sierpnia – „Złota rybka”

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatrwakacje
Trwają bajkowe wakacje w białostockich Centrach Handlowych Auchan