Trwa rekrutacja do artystycznego przedszkola Akademia Młodych Talentów

poniedziałek 29.08.2022 do niedziela 11.09.2022

Trwa rekrutacja do artystycznego przedszkola Akademia Młodych Talentów

Trwają zapisy do Akademii Młodych Talentów. Sprawdź, dlaczego to miejsce jest idealne dla Twojego dziecka!

Niepubliczne Przedszkole  Akademia Młodych Talentów to miejsce stworzone z troską o najmłodszych. Misją przedszkola jest wspieranie Dzieci w edukacji i rozwoju indywidualnego potencjału na wielu płaszczyznach: językowej, poznawczej, twórczej, artystycznej, estetycznej, emocjonalnej, społecznej i ruchowej.

 Co wyróżnia Akademię Młodych Talentów?

To placówka dwujęzyczna, w której zajęcia językowe są realizowane metodą immersji, czyli „zanurzenia” dzieci w języku. Dzieci w naturalny sposób przyswajają język poprzez zabawy i różne aktywności edukacyjne w ramach planu dnia, poprzez komunikację z anglojęzycznymi nauczycielami i rówieśnikami. Dużym atutem w realizowaniu dwujęzyczności są grupy o charakterze międzynarodowym, co usprawnia proces komunikacji. Dzieci z czasem zaczynają naturalnie posługiwać się językiem angielskim w codziennych sytuacjach.

Placówkę wyróżnia autorski program zajęć artystycznych, opracowany  na podstawie programu szkoły artystycznej dla dzieci i młodzieży Akademii Młodych Talentów (szkolamusicalowa-amt.pl). Szkoła ta istnieje na rynku warszawskim od 2013 roku i skupia wokół siebie profesjonalną kadrę pedagogiczną oraz czynnych artystów estradowych (aktorów, wokalistów, tancerzy).

W Akademii Młodych Talentów funkcjonują również grupy żłobkowe, do których uczęszczają Dzieci od 15. miesiąca życia do 2,5 roku życia. Dzięki wcześniejszemu rozpoczęciu edukacji w żłobku, Maluszki mają możliwość rozwijać się w gronie rówieśników, z którymi uczęszczają do przedszkola w kolejnych latach, znają też nauczycieli, co bardzo korzystnie wpływa na spokojne, płynne przejście Dziecka na nowy etap edukacji.

Trwa rekrutacja do artystycznego przedszkola Akademia Młodych Talentów

Program edukacyjny Akademii Młodych Talentów

Przedszkole realizuje podstawę programową MEN rozszerzoną o autorski program artystyczny Akademii Młodych Talentów. Ideą wszystkich realizowanych zajęć jest holistyczne kształtowanie umiejętności i poszerzanie wiedzy Dzieci w sposób praktyczny, w oparciu o twórcze metody działalności edukacyjnej.

W ramach czesnego zapewnione są:

 • zajęcia dydaktyczne z rozszerzonym programem nauki czytania, pisania i kształtowania kompetencji matematycznych;
 • język angielski realizowany metodą immersji z anglojęzycznymi nauczycielami;
 • język hiszpański realizowany w grupach przedszkolnych od 2,5 r.ż.,
 • zajęcia taneczne (połączenie różnych technik tańca, m.in. hip-hop, modern jazz, taniec współczesny, musical dance);
 • zajęcia wokalne / dykcja / umuzykalnienie i rytmika;
 • akrobatyka, gimnastyka ogólnorozwojowa i korekcyjna;
 • popołudniowe koła i warsztaty zainteresowań (warsztaty plastyczne, zajęcia sportowe, sensoryczne, Małe Laboratorium);
 • wycieczki edukacyjne i krajoznawcze, spotkania z ciekawymi ludźmi, teatrzyki, koncerty;
 • program zdrowego żywienia i wartości ekologicznych: uprawy w przedszkolnej szklarni, warsztaty kulinarne, warsztaty ekologiczno-przyrodnicze).

Dla dzieci pragnących szerzej rozwijać zainteresowania oferowany jest również program zajęć dodatkowych odbywających się popołudniami, obejmujący m.in.: ceramikę, judo, kodowanie czy naukę gry w szachy.

Trwa rekrutacja do artystycznego przedszkola Akademia Młodych Talentów

Współpraca z Rodzicami

Kluczowym elementem misji przedszkola jest zapewnienie Dzieciom ciepłej, profesjonalnej opieki i wspieranie Rodziców w duchu wzajemnego porozumienia oraz spójnych działań opiekuńczo-wychowawczych. Istotą współpracy jest otwarta komunikacja, empatia i serdeczność, wzajemne zrozumienie i szacunek dla wprowadzanych oraz pielęgnowanych zasad i priorytetów wychowawczych w domu i przedszkolu.

Kadra Pedagogiczna

Nauczyciele i instruktorzy Akademii Młodych Talentów to osoby z wielkim sercem dla Dzieci, pełne inspiracji dla kształcenia pasji i ugruntowywania talentów wśród najmłodszych.

Kadrę pedagogiczną placówki tworzy zespół pedagogów oraz specjalistów wyróżniających się wieloletnim doświadczeniem w pracy dydaktyczno-wychowawczej i działalności artystycznej: nauczyciele języka angielskiego i hiszpańskiego, nauczyciele wychowania przedszkolnego, psycholog i logopeda oraz czynni zawodowo instruktorzy tańca, aktorstwa, wokalu i muzyki.

Wszyscy pracownicy Akademii Młodych Talentów posiadają szkolenie w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nowoczesna i przyjazna przestrzeń

Akademia Młodych Talentów mieści się w nowoczesnych wnętrzach Cybernetyki Office Center na warszawskim Mokotowie, przy ul. Cybernetyki 21.

Przestrzeń przedszkola została zaprojektowana dla optymalnego rozwoju Dzieci, kreatywnej edukacji oraz aktywności artystycznej. Zapewnia bezpieczeństwo przywożenia oraz odbioru Dziecka i obejmuje:

 • przestronne 4 sale dydaktyczne (przy każdej sali znajdują się łazienki),
 • profesjonalną salę artystyczną z lustrami oraz specjalistycznym sprzętem do zajęć tanecznych i ruchowych (akrobatyka, taniec, gimnastyka, zajęcia muzyczno – ruchowe),
 • studio nagrań dla dodatkowych aktywności muzycznych,
 • duży i nowoczesny plac zabaw oraz ekologiczną szklarnię usytuowane na tyłach budynku,
 • dwie odrębne szatnie dla przedszkola i żłobka,
 • system kamer, domofonów oraz całodobową ochronę i monitoring,
 • bezpłatny parking bezpośrednio przy wejściu do budynku.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej
https://akademiamlodychtalentow.edu.pl/rekrutacja/

oraz profilu przedszkola na portalu Facebook, gdzie ukazują się aktualności
https://www.facebook.com/NiepublicznePrzedszkoleMokotow/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:przedszkole