Truskawkowy Dzień Dziecka

ul. Truskawkowa 4
📅 wtorek 14.06.2016
Truskawkowy Dzień Dziecka
W tym roku podczas truskawkowego festynu świętować będziemy jubileusz 25-lecia Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Z tej okazji przewidziano wiele niespodzianek dla uczestników. Odbędą się truskawkowe konkursy i zabawy, które poprowadzi Grupa Estradowa Maska. Maluszków zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym Truskawkowy Świat.  Każde chętne dziecko będzie mogło mieć namalowaną truskawkę na buzi specjalnymi farbami ekologicznymi do twarzy. Dorosłym proponujemy próbę kulinarnych zdolności w konkursie na Najsmaczniejsze ciasto truskawkowe. W trakcie imprezy dzieci będą mogły bezpłatnie korzystać z dmuchanego mini-wesołego miasteczka. Dla wszystkich uczestników imprezy przewidziano słodycze oraz świeże truskawki.

Wstęp wolny.

14.06. GODZ. 11.00, TRUSKAWKOWY DZIEŃ DZIECKA

Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4)

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!