Tropiciele natury, zajęcia dla dzieci w Muzeum Górnośląskim, Bytom

Muzeum Górnośląskie, plac Sobieskiego, Bytom mapa

środa 20.07.2016

Zajęcia w Muzeum Górnośląskim

Co się kryje w lesie? Po czym poznać, gdzie mieszka sowa? Jakie ślady zostawia dzik? I gdzie szukać borsuków?

Uczestnicy zajęć wcielą się w rolę detektywów przyrody i spróbują wytropić leśne stworzenia.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 6 zł. Obowiązują zapisy (dwa tygodnie przed terminem zajęć), które prowadzi Dział Edukacji: tel. 32 281-82-94 w. 127.

Data: 20 lipca 2016 (środa), godz. 11.00
Miejsce: gmach przy pl. Jana III Sobieskiego 2
Prowadzący: Zuzanna Orzeł
Koszt: 6 zł