Weleda
Weleda Baby

Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Żoliborzu

Plac Słoneczny
🗺 mapa
📅 sobota 04.07.2020
🎫 29zł
Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Żoliborzu
Spacer Sensoryczny pozwala rozwijać wszystkie zmysły przy jednoczesnym zwiedzaniu mniej znanych zakątków Stolicy. Trasa podzielona jest na kilka odcinków, a każdy z nich poświęcony innemu zmysłowi. Nie zabraknie zabaw i gier, odpoczynku na trawie czy podziwiania miejskiej architektury i przyrody, a to wszystko pod opieką wykwalifikowanego przewodnika. To super okazja do uważnego przyjrzenia się miastu, wsłuchania się w jego odgłosy, poczucia jego różnorodnych faktur i zapachów. Wszystkie dzieci – małe i duże, oraz ich rodziców zapraszamy na niezapomnianą przygodę!

Wybierzcie się z nami 4 lipca na Spacer Sensoryczny śladami najpiękniejszych domów na Żoliborzu. Wspólnie dowiemy się kim jest architekt i czym się zajmuje. Obejrzymy różne domy – stare, nowe, małe, duże, zadbane i zniszczone. Dotkniemy, poczujemy i sprawdzimy z czego buduje się domy i mieszkania. Zaprojektujemy własne domy marzeń, odnajdziemy ukryte zagadki, a spacer zakończymy na Kępie Potockiej gdzie posłuchamy, jak szumi woda i jak szybko płyną po niej „patykowe łódki”.

Spotykamy się o godzinie 11:00 na Placu Słonecznym https://goo.gl/maps/EqLgosFpduX9DHYP7

Czas trwania spaceru 2-2,5 godziny.

Bilety w cenie 29 zł za osobę do kupienia tu: https://bilety.sensorysie.pl. Dzieci do 3 lat wstęp bezpłatny.

Po urokliwym Żoliborzu oprowadzi Was Martyna Widawska od 10 lat zawodowo pracuje z małymi dziećmi i ich opiekunami. Na co dzień pracuje w Warszawie z maluszkami do 3 roku życia (a czasem i starszymi) i ich opiekunami prowadząc zajęcia ogólnorozwojowe z elementami sensoryki oraz zajęcia muzyczne. Pokazuje jak w prosty sposób wspierać rozwój najmłodszych dzieci i pracować z nimi na co dzień, tak aby pomagać im w naturalnym rozwoju. Prowadzi warsztaty rodzinne oraz doradza dorosłym i opiekunom jak pracować z małym dzieckiem w prawidłowy sposób. W pracy najważniejsze jest dla niej całościowe patrzenie na dziecko i wspieranie jego naturalnego rozwoju.

Tropem Sensorysia to Spacery Sensoryczne i Wyprawy Rodzinne organizowane przez Sensorysie.

🐾 Więcej spacerów i wypraw znajdziesz na naszej stronie: www.sensorysie.pl/tropem-sensorysia/

🐾 Zapisz się do naszej grupy Tropem Sensorysia: www.facebook.com/groups/sensorysie/

🐾 Polub nas na facebooku: www.facebook.com/sensorysie

Do zobaczenia!

394 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent