Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Pradze – Dziki brzeg Wisły

Park Praski przy rzeźbie Żyrafa mapa

sobota 18.07.2020

29

Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Pradze - Dziki brzeg Wisły

Spacer Sensoryczny pozwala rozwijać wszystkie zmysły przy jednoczesnym zwiedzaniu mniej znanych zakątków Stolicy. Trasa podzielona jest na kilka odcinków, a każdy z nich poświęcony innemu zmysłowi. Nie zabraknie zabaw i gier, odpoczynku na trawie czy podziwiania miejskiej architektury i przyrody, a to wszystko pod opieką wykwalifikowanego przewodnika. To super okazja do uważnego przyjrzenia się miastu, wsłuchania się w jego odgłosy, poczucia jego różnorodnych faktur i zapachów. Wszystkie dzieci – małe i duże, oraz ich rodziców zapraszamy na niezapomnianą przygodę!

Jakie sensoryczne niespodzianki kryje najstarszy park Warszawy i praski dziki brzeg Wisły? Wybierzcie się z nami 18 lipca na Spacer Sensoryczny po Pradze i odkryjcie ją na nowo. Sprawdzimy kto śpiewa w Parku Praskim, ile dziur ma rzeźba żyrafy, kogo można spotkać w drzewach rosnących w parku. Zabierzemy Was nad Wisłę, gdzie poszukamy śladów ptaków (czy wiecie, że nad Wisła mieszka ich prawie 150 gatunków?), odkryjemy rośliny, które rosną na brzegu rzeki i dowiemy się, do czego kiedyś służyła Wisła mieszkańcom Warszawy. Nazbieramy skarby natury, pochodzimy boso po piasku, sprawdzimy czy powietrze nad Wisłą pachnie inaczej. Weźmiemy pod lupę najmniejszych mieszkańców Wisły. A kto wie, może spotkamy naszego rysia lub jego przyjaciół?

 

Spotykamy się o 11:00 w Parku Praskim przy rzeźbie Żyrafa https://goo.gl/maps/c8HsCSGqXo8vadkH9

Czas trwania spaceru 2-2,5 godziny. Bilety w cenie 29 zł za osobę do kupienia tu: https://bilety.sensorysie.pl

Dzieci do 3 lat wstęp bezpłatny.

Na spacer po Pradze zabierze Was Martyna Widawska od 10 lat zawodowo pracuje z małymi dziećmi i ich opiekunami. Na co dzień pracuje w Warszawie z maluszkami do 3 roku życia (a czasem i starszymi) i ich opiekunami prowadząc zajęcia ogólnorozwojowe z elementami sensoryki oraz zajęcia muzyczne. Pokazuje jak w prosty sposób wspierać rozwój najmłodszych dzieci i pracować z nimi na co dzień, tak aby pomagać im w naturalnym rozwoju. Prowadzi warsztaty rodzinne oraz doradza dorosłym i opiekunom jak pracować z małym dzieckiem w prawidłowy sposób. W pracy najważniejsze jest dla niej całościowe patrzenie na dziecko i wspieranie jego naturalnego rozwoju.

Tropem Sensorysia to Spacery Sensoryczne i Wyprawy Rodzinne organizowane przez Sensorysie.

🐾 Więcej spacerów i wypraw znajdziesz na naszej stronie: www.sensorysie.pl/tropem-sensorysia/

🐾 Zapisz się do naszej grupy Tropem Sensorysia: www.facebook.com/groups/sensorysie/

🐾 Polub nas na facebooku: www.facebook.com/sensorysie

Do zobaczenia!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kraina Sensorysiów

Sensorysie

Kraina Sensorysiów to ponad 800 m² kreatywnej przestrzeni dla dzieci w wieku    0-10 lat. Powstała z myślą o rodzinach szukających na mapie Warszawy miejsc, które pozwolą dzieciom jednocześnie na zabawę i rozwój, a dorosłym – na …

Więcej

Adres:

ul. Różana 8
02-548 Warszawa


Kontakt:

577 131 445
info@sensorysie.pl
http://sensorysie.pl
facebook