Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Mokotowie

wejście do Pałacu Królikarni, ul. Puławska 113a mapa

sobota 25.07.2020

29

Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Mokotowie

Spacer Sensoryczny pozwala rozwijać wszystkie zmysły przy jednoczesnym zwiedzaniu mniej znanych zakątków Stolicy. Trasa podzielona jest na kilka odcinków, a każdy z nich poświęcony innemu zmysłowi. Nie zabraknie zabaw i gier, odpoczynku na trawie czy podziwiania miejskiej architektury i przyrody, a to wszystko pod opieką wykwalifikowanego przewodnika. To super okazja do uważnego przyjrzenia się miastu, wsłuchania się w jego odgłosy, poczucia jego różnorodnych faktur i zapachów. Wszystkie dzieci – małe i duże, oraz ich rodziców zapraszamy na niezapomnianą przygodę! Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej 🙂 Wracamy na Mokotów!!!

Zapraszamy ponownie 25 lipca na Spacer Sensoryczny po najbardziej urokliwych zakamarkach Mokotowa, czyli do parku Arkadia i ogrodu w Królikarni. Poznamy wiele ciekawych prac rzeźbiarskich, wsłuchamy się w życie małych mieszkańców miejskiej zieleni. Na własnej skórze sprawdzimy faktury przedwojennych cegieł, pobiegamy po łące, poskaczemy przez wodę. Dla odważnych nie zabraknie balansowania po drzewach i szukania skarbów. Zrobimy własne rzeźby sztuki i wiele, wiele innych zabaw. A dla dorosłych będzie dużo ciekawostek z historii i sztuki, ale też doznań sensorycznych. Widzimy się!

Spotykamy się o 11:00 przy wejściu do Pałacu Królikarnia, ul. Puławska 113a https://goo.gl/maps/tLgaBLbAgS3zDAzC7

Czas trwania spaceru 2-2,5 godziny. Bilety w cenie 29 zł za osobę do kupienia tu: https://bilety.sensorysie.pl

Dzieci do 3 lat wstęp bezpłatny.

Na spacer zabierze Was Magdalena Morbiato – licencjonowany przewodnik po Warszawie. Jej wykształcenie, szerokie zainteresowania i pasja do opowiadania, to mieszanka wybuchowa. Wykształcenie muzyczne pozwala jej wsłuchać się w rytm miasta, zamiłowanie do historii pozwala je zrozumieć, a sympatia do warszawiaków pozwala je kochać.

Tropem Sensorysia to Spacery Sensoryczne i Wyprawy Rodzinne organizowane przez Sensorysie.

🐾 Więcej spacerów i wypraw znajdziesz na naszej stronie: www.sensorysie.pl/tropem-sensorysia/

🐾 Zapisz się do naszej grupy Tropem Sensorysia: www.facebook.com/groups/sensorysie/

🐾 Polub nas na facebooku: www.facebook.com/sensorysie

Do zobaczenia!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kraina Sensorysiów

Sensorysie

Kraina Sensorysiów to ponad 800 m² kreatywnej przestrzeni dla dzieci w wieku    0-10 lat. Powstała z myślą o rodzinach szukających na mapie Warszawy miejsc, które pozwolą dzieciom jednocześnie na zabawę i rozwój, a dorosłym – na …

Więcej

Adres:

ul. Różana 8
02-548 Warszawa


Kontakt:

577 131 445
info@sensorysie.pl
http://sensorysie.pl
facebook