Trening z Fundacją – coś więcej niż zwykły WF!

Park Lotników Polskich mapa

sobota 17.09.2016

Trening #36 w Krakowie z Fundacją Trenuje-Pomagam

Aktywne lato w Fundacji TRENUJĘ-POMAGAM jeszcze się nie kończy. Już w najbliższą sobotę, tj. 17.09, odbędzie się kolejny trening w plenerze. Spotykamy się o 9.30 w Parku Lotników Polskich przy fontannie.

Trening poprowadzi Kacper Zmarzliński – trener osobisty i instruktor zajęć fitness. Zajęcia są otwarte dla każdego i bezpłatne. Należy ze sobą zabrać jedynie strój sportowy, wodę i pozytywną energię. Gwarantujemy zmęczenie, uśmiech i satysfakcję po skończonym treningu.

Jest to już 36 trening organizowany przez Fundację TRENUJĘ-POMAGAM, która jest inicjatywą stworzoną z miłości do sportu. Popularyzujemy dyscypliny sportowe, organizujemy eventy, oraz uczymy jak żyć zdrowo i aktywnie. Pokazujemy, że sport to nie tylko nielubiane zajęcia z WF-u!

Naszą misją jest zbieranie funduszy i pomaganie tym najbardziej potrzebującym – dzieciom z Domów Dziecka i ubogich rodzin. Nie zawsze mają one możliwość spędzać czas aktywnie czy spróbować wymarzonej dyscypliny sportowej. Ruch, czy to indywidualny czy grupowy, jest ważnym czynnikiem rozwoju dzieci. Pomaga ćwiczyć silną wolę, współpracować w zespole, przekraczać swoje granice, uczy wytrwałości i systematyczności.

Pomóc fundacji można przekazując darowiznę, która zostanie przekazana na cele statutowe, lub kupując gadżety – koszulki, breloczki, misie – które będzie można nabyć na treningu. Ważnym wsparciem jest również podzielenie się informacją o fundacji ze znajomymi, np. przez Instagrama robiąc zdjęcie ze sztangą i popisując hashtagiem #trenujepomagam.

Do sukcesów fundacji można już zaliczyć 44 darmowe treningi, w których udział wzięło blisko 600 osób, 4 treningi na ściance wspinaczkowej oraz 3 maratony. Łącznie pomoc otrzymało 51 dzieci, które zostały wysłane na obóz narciarski, do krakowskiego Aqua Parku lub zostały zaopatrzone w strój sportowy. Dodatkowo ponad 15 000 zł zostało przekazane na sprzęt sportowy.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także