Trening umiejętności społecznych

ETAPY Pracownia Wspomagania Rozwoju Dziecka i Rodziny ul. Belwederska 44/2 Warszawa- Śródmieście
📅 czwartek 24.08.2017 do niedziela 17.09.2017
Zapisy Trening umiejetności społecznych.

– zapisy na i semestr (jesień-zima 2017)

Zajęcia mają na celu trenowanie umiejętności komunikacyjnych, współpracy w grupie, pracy nad przestrzeganiem zasad, nauki samokontroli, rozumienia i wyrażania emocji, pracy nad rozwiązywaniem konfliktów. Budowanie tożsamości i poczucie własnej wartości.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym oraz szkolnym
 i mają formę cyklu dwunastu spotkań grupowych (grupa od 5-8 osób) prowadzonych przez dwóch terapeutów dziecięcych, co pozwala na monitorowanie postępów i obserwację każdego uczestnika.

ROZPOCZĘLIŚMY ZAPISY NA I SEMESTR:  JESIEŃ-ZIMA 2017, zapisy trwają do końca września.

Ilość miejsc w grupach jest ograniczona.

Koszt zajęć:

Czy i jak motywować dzieci

60zł/ 1,5h zajęć (720zł/całość – możliwość zapłaty w 3 ratach) + wywiad z rodzicem poprzedzający TUS – 100zł.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA NASZEJ STRONIE: www.pracowniaetapy.pl

Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: kontakt@pracowniaetapy.pl (w tytule wpisując „Trening umiejętności społecznych”
W treści maila prosimy podać imię i nazwisko dziecka, jego wiek oraz telefon kontaktowy do rodzica/opiekuna.