Trening kreatywności, wyobraźni i pamięci u dzieci 1-7 lat

Warszawa Śródmieście, Ul. Elektoralna 15/22 mapa

sobota 17.11.2018 do niedziela 02.12.2018

Ruch kluczem do inteligencji

Brakuje Ci pomysłów na zabawy, które rozwiną pamięć fotograficzną, wyobraźnię i kreatywność? Czy nadal wymyślasz zabawy rozwijające logikę, co blokuje naturalne zdolności dziecka – zdolności artystyczne, matematyczne, muzyczne i językowe?

Czy wiesz, że dziecko od urodzenia dysponuje zdolnościami, które nierozwijane zanikają. Dzieje się to między 3-7 rokiem życia. Jak możemy rozwijać zdolności, skoro większość rodziców nawet nie jest ich świadoma. Zamiast tego wymyślamy dziesiątki zabaw logicznych. 

Tymczasem rozwijanie logiki we wczesnym dzieciństwie blokuje naturalne zdolności, kreatywność, wyobraźnię i pamięć fotograficzną.

Czy zdajesz sobie sprawę, że puzzle można układać w oparciu o logikę, lub inaczej – rozwijając wyobraźnię i pamięć fotograficzną.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak bawić się z dzieckiem, aby było kreatywne i zdolne, a w przyszłości szybko się uczyło, już teraz zapisz się na szkolenie, po którym będziesz wiedzieć:

 • jak bawić się z dzieckiem, aby rozwijać wyobraźnię, pamięć fotograficzną, kreatywność, a nawet intuicję i szósty zmysł,
 • jak układać puzzle, aby rozwijać pamięć i wyobraźnię, a nie jak zazwyczaj układamy, blokując naturalne zdolności,
 • jak rodzic może rozwijać swoją wyobraźnię, pamięć fotograficzną, kreatywność, aby odnosić sukcesy zarówno w zabawach z dzieckiem, jak i w życiu zawodowym i prywatnym,
 • jak rysować twórczo, a nie odtwórczo,
 • jak opowiadać bajki, aby rozwijać kreatywność i wyobraźnię,
 • dlaczego wymyślony przyjaciel jest ważny dla rozwoju zdolności i jak pomóc dziecku go stworzyć,
 • jakie zabawy blokują naturalne zdolności, kreatywność i wyobraźnię,
 • jak uczyć dziecko wiersza na pamięć – łatwo i przyjemnie,
 • jak stosować techniki osiągania celów, które wykorzystują najsławniejsi sportowcy m.in. Adam Małysz.

Wysoką jakość szkolenia dla rodziców zapewni doktor Aneta Czerska, pedagog i autorka licznych publikacji dla rodziców oraz książek i zestawów edukacyjnych dla dzieci. Znana jest jako ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka. Z jej usług korzystają ci, którzy już uświadomili sobie, jak ważne są pierwsze lata życia dziecka dla jego dalszych sukcesów szkolnych i zawodowych. Jest jednym z nielicznych pedagogów, którzy łączą najnowsze odkrycia naukowe do rozwoju inteligencji i zdolności dziecka od urodzenia. Przyjeżdża z Danii, aby jako autor metody Cudowne Dziecko, poprowadzić kilka szkoleń z cyklu Uniwersytet Rodziców®.

Termin: niedziela  2.10.2018, godz. 9:15 – Tajemnica kreatywności

Uczestników szkolenia zapraszamy wcześniej na wyjątkowy wykład doktor Czerskiej „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu i wcześnie wykryć ryzyko dysfunkcji?”

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

piątek 30.11.2018 o godzinie 17:00 – wykład wprowadzający dla uczestników szkoleń Uniwersytet Rodziców®

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen – kupując pakiet kilku warsztatów możesz zaoszczędzić do 20%. Zobacz cennik i opis promocji: http://cudownedziecko.pl/cennik/

Czy już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka? W tym miesiącu możesz także wziąć udział w:

 • Wczesna nauka czytania dla rozwoju dziecka 0-6 lat
 • Jak nauczyć liczyć i rozwinąć zdolności matematyczne
 • Balans emocjonalny – jak rozwinąć inteligencję emocjonalną

Czy już w pełni uświadamiasz sobie, które szkolenie wybierzesz jako pierwsze? Zarezerwuj miejsce. Napisz na adres instytut@cudownedziecko.pl  lub zadzwoń 22 292 31 42 oraz 501 184 420.

Szczegółowe informacje na temat szkolenia dla rodziców „Tajemnica kreatywności” oraz metody Cudowne Dziecko® znajdziesz na stronie https://cudownedziecko.pl/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Trening kreatywności, wyobraźni i pamięci u dzieci 1-7 lat

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

Chcesz rozwinąć inteligencję swojego małego dziecka, ale brakuje Ci pomysłów na zabawy, które aktywują kreatywność, pamięć, naturalne zdolności matematyczne i językowe oraz słuch absolutny? Od urodzenia do 6-7 roku życia możesz rozwijać zdolności i zapobiegać …

Więcej

Adres:

ul. Elektoralna 15 lok. 22,
Warszawa


Kontakt:

22 292 31 42, 501 184 420
instytut@cudownedziecko.pl
http://www.cudownedziecko.pl