Trefliki na wakacjach

sobota 30.07.2016

Trefliki na wakacjach momakin

Bohaterowie nowego polskiego serialu animowanego dla najmłodszych zabierają dzieci w podróż po Polsce. Podczas dwóch wakacyjnych miesięcy na swoim fanpage’u w serwisie Facebook będą prezentować miejsca bardziej i mniej znane, za to wszystkie wybrane z myślą o małych odkrywcach. A w połowie wakacji zaproszą podróżników do udziału w konkursie.

wakacje 2016 r.

Wakacje w Polsce mogą być pełne wrażeń. Treflik i Treflinka, rozśpiewane i roztańczone rodzeństwo znane z serialu „Rodzina Treflików”, w lipcu i sierpniu podpowie, w jakie miejsca warto się wybrać na rodzinną wyprawę. Aby poznać ich rekomendacje wystarczy wejść na fanpage „Rodzina Treflików”.

– Wśród polecanych atrakcji znajdą się zamki, muzea, parki, ale także szlaki, którymi warto podążyć całą rodziną – mówi Iwona Buchcic, dystrybutorka serialu „Rodzina Treflików”. – Akcją „Trefliki na wakacjach” pragniemy zainspirować rodziców do aktywnego spędzania czasu z dziećmi. Spróbujemy również udowodnić, że lato spędzane w Polsce może dostarczyć najmłodszym wielu niezapomnianych wrażeń.

W realizacji tego drugiego celu pomoże konkurs, którego inauguracja została zaplanowana na przełom lipca i sierpnia. Aby wygrać nagrody trzeba będzie w pomysłowy sposób przedstawić swoje wakacyjne przygody, przeżyte w Polsce. Szczegółowe zasady konkursu oraz jego regulamin zostaną ogłoszone w ostatnim tygodniu lipca.
„Rodzina Treflików” to serial animowany kierowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Został on zrealizowany w bardzo wymagającej technice animacji lalkowej – dla uzyskania jednej sekundy bajki animator musiał wykonać 25 zdjęć, do każdego z nich delikatnie zmieniając ustawienie lalek. Prace na planie trwały łącznie 16 miesięcy. Aktualnie na serial składa się 13 odcinków o długości 8 minut każdy. Trwa już produkcja kolejnych 13 epizodów.

Głosu serialowym postaciom użyczyli znani aktorzy: Joanna Jabłczyńska (Treflinka), Jarosław Boberek (Tata), Krystyna Tkacz (Ciocia) oraz Cezary Kwieciński (Mały Wujcio). Piosenkę tytułową zaśpiewała Natalia Kukulska.

Serial „Rodzina Treflików” można oglądać na stronie www.vod.tvp.pl.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Momakin logo warsztaty animacji

MOMAKIN


MOMAKIN narodził się z wielkiej pasji do kina i filmu, zwłaszcza animowanego.

I to właśnie animacja stanowi element wspólny dla organizowanych przez MOMAKIN warsztatów, wydarzeń, wystaw i szkoleń. Wszystkim naszym aktywnościom przyświeca misja popularyzacji …

Więcej

Adres:

Al. Kościuszki 39 lok. 30
90-418 Łódź


Kontakt:

790 244 817
momakin@momakin.pl
http://www.momakin.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:wakacjewyjazdy
Trefliki na wakacjach