Trąba Słonia Salomona i Białe Piórko – baśń indiańska

TEATR SZCZĘŚCIE, ul. Karmelicka 3 mapa

niedziela 15.09.2019

20

TRĄBA SŁONIA SALOMONA

Zapraszamy na rodzinne przedstawienia teatralne!

„Trąba Słonia Salomona”.

Przedstawienie teatralne w trzech odsłonach z udziałem aktorów opowiada zabawną historię przyjaźni dumnego Słonia Salomona i wesołej Małpki Bili Bili, którzy pewnego słonecznego dnia po wielkiej kłótni szykują na siebie pułapkę.
Co się potem stanie i czy mądra Papuga Chrapula wraz z przemiłą Gąsieniczką Bulwinką i przelatującym Motylkiem pomogą w pogodzeniu naszym bohaterów?

O tym dowiecie się oglądając przedstawienie przenosząc się do afrykańskiej krainy, w której wspaniała muzyka i kolorowe kostiumy pozwolą przeżyć niezapomniane przygody. Widowisko zawiera zarówno elementy teatru żywego aktora, jak i teatru kukiełkowo-lalkowego.
Podczas trwania spektaklu Dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.

„BIAŁE PIÓRKO – BAŚŃ INDIAŃSKA”

Każdy z nas pragnie zostać Indianinem. Nasza historia zaczyna się od opowieści wodza Indian, Białego Kła. Przenosi ona małych widzów do pewnej indiańskiej wioski, w której wszyscy żyją szczęśliwie i zgodnie z naturą. Tutaj poznajemy młodego Indianina Białe Piórko, tytułowego bohatera tej baśni, ma on pilnować tajemniczego Flecika, Strażnika Natury, by co dnia grał melodię dobroci. Na szczycie skalistych gór mieszka pradawna istota, zwana Czarodziejką Szamanką Katanką, która używa magii, by odebrać moc Flecikowi. Nasi bohaterowie muszą wyruszyć w podróż. Wybudowane wspólnie kanoe, którym wyprawią się w górę rzeki do Starego Mędrca Ducha Prawdy, będącego wyrocznią Indian. Co się wydarzy później, z iloma niebezpieczeństwami zmagać się będą nasi bohaterowie i jak wiele trudnych zadań będą mieli do wykonania, o tym dowiecie się, oglądając naszą piękną, indiańską baśń. Dzieci uczestniczą w powstawaniu przedstawienia, co zapewnia im niezapomniane wrażenia i wspaniałą zabawę.

TEATR SZCZĘŚCIE, ul. Karmelicka 3

NIEDZIELA 15.09.2019 „TRĄBA SŁONIA SALOMONA” O GODZ. 15.00
NIEDZIELA 15.09.2019 „BIAŁE PIÓRKO – BAŚŃ INDIAŃSKA” O GODZ. 16.30

BILETY: 20 ZŁOTYCH

Rezerwacja biletowa
(500)289881, (570)252555,
rezerwacjateatrotwarty1@o2.pl
https://www.facebook.com/teatr.otwarty/
www.teatrszczescie.pl
https://www.facebook.com/teatrszczescie/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Trąba Słonia Salomona i Białe Piórko – baśń indiańska

Teatr Otwarty TO

Teatr istnieje z powodzeniem od 1999 roku i wystawił ponad 500 spektakli na terenie całego kraju. Zespół TO sam tworzy scenariusze, dekoracje, kostiumy i muzykę, tak by były dobrze odebrane przez wymagającą publiczność. Przedstawienia są …

Więcej

Adres:

Scena Teatru Otwartego T.O.
Sala Widowiskowa Dom Kultury "Podgórze"
ul. Sokolska 13


Kontakt:

tel. kom. 500 289 881
rezerwacjateatrotwarty1@o2.pl
http://www.teatrto.art.pl

Zobacz także