Tini. Moje nowe życie. Książka i magazyn

poniedziałek 27.06.2016 do poniedziałek 11.07.2016

Tini. Moje nowe życie Wydawnictwo Egmont

Wszystko się zmienia, rodzi się nowa gwiazda, spełniają się marzenia. Kontynuacja historii o fenomenalnej Violettcie, dziewczynie, która w bardzo młodym wieku osiągnęła zbyt wiele.

Tytułowa bohaterka najnowszej książki Tini. Moje nowe życie, w którą w filmie wciela się Martina Stoessel, opuszcza świat „Violetty” i samotnie wyrusza po nieznane dotąd doświadczenia, aby nabrać dystansu, złapać oddech i przewartościować swoje życie. To, co wydarzy się podczas zaledwie jednego lata, odmieni Violettę zarówno jako osobę, jak i artystkę. 13 czerwca pojawiła się historia filmowa Tini. Moje nowe życie , a już 1 lipca premiera kinowa Tini – nowe życie Violetty.

Historia Tini z Martiną Stoessel w roli głównej to niezwykła propozycja dla zagorzałych fanów Violetty, jak i dla nowych widzów. Violetta została znaną artystką, ale popularność i bycie w centrum uwagi nie są dla niej łatwe. Plany koncertowe i napięty harmonogram niemal uniemożliwiają spotkania z Leonem, a jeszcze krąży o nim ta niewiarygodna plotka… W Violettcie rodzą się wątpliwości. Nie jest już pewna tego, co do tej pory było oczywiste. Próbując na nowo odnaleźć swoje miejsce na ziemi, jedzie na Sycylię do domu Isabelli, przyjaciółki rodziny, która wspiera młode talenty. Tam, wśród łagodnych wzgórz i cudownych gajów cytrynowych, wsłuchuje się w siebie i wreszcie poznaje… Tini!

Książka Tini. Moje nowe życie to dalsze losy uwielbianej odtwórczyni roli Violetty i piękna książka z wieloma zdjęciami. Znajdziemy w niej piękne ilustracje, całą masę zdjęć z bajecznej Sycylii, koncertów a także nowego życia Tini. Nie lada gratka zarówno dla zagorzałych wielbicieli Violetty, jak i nowych czytelników. Wszystkich ucieszy również informacja, że latem 1 lipca w kinach zobaczyć będzie można film Tini. Nowe życie Violetty.

Tini. Moje nowe życie
Autor: Lucia Vaccarino
Ilustrator: Sergio Pappalettera, Gaia Daverio, Studio Prodesign – Milan
Przekład: Jacek Drewnowski
Oprawa:  miękka
Objętość: 192 strony
Format: 152×228
Grupa docelowa: dzieci 8-12 lat
Premiera: 13 czerwca 2016 r.
Więcej informacji: Wydawnictwo Egmont

 

Magazyn Tini – nowe życie ViolettyMagazyn Tini – nowe życie Violetty

Magazyn Tini – nowe życie Violetty nawiązuje do filmu o tym samym tytule. Będzie to wydanie specjalne Magazynu, nawiązujące do historii filmowej, wzbogacone o naklejki. Niezbędnik każdej fanki Violetty.

Magazyn Tini – nowe życie Violetty
Liczba stron: 48
Format: 208 x 278 mm
Cena: 9,99 zł
Premiera: 01.07.2016
Redaktor naczelna: Agnieszka Wielądek
Koordynator produkcji: Cezary Wolski

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Logo wydawnictwo egmont

Wydawnictwo Egmont Polska Sp. z o. o.

Egmont jest Skandynawską Grupą Medialną, powstałą w 1878 roku. Obecnie działa w ponad 20 krajach świata. Polski oddział wydawnictwa powstał w 1990 roku. Pierwszą jego publikacją był komiks ze słynnym Kaczorem Donaldem. Obecnie Egmont jest …

Więcej

Adres:

ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa


Kontakt:

48 22 838 41 00
poczta@egmont.pl
http://www.egmont.pl
facebook

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także