Królik i Misia

Thor: Mroczny Świat w IMAX!

📅 niedziela 10.11.2013 do czwartek 14.11.2013
Thor: Mroczny Świat w IMAX!

Widzowie będą mieli okazję wspólnie z Chrisem Hemsworthem i Natalie Portman uratować Ziemię przed żądnymi krwi obcymi. Dodatkowo na widzów czeka specjalna niespodzianka – 9 i 10 listopada (w godzinach od 14-20) w krakowskim kinie IMAX odbędzie się aktywny pokaz gier bitewnych! W kinie pojawią się fani gier, którzy dadzą pokaz swoich umiejętności oraz będą uczyć chętnych jak grać. Kinomaniacy będą mięli także okazję skorzystać z kursu malowania figurek, a pomalowaną figurke zabrać do domu

„Thor: Mroczny Świat" w IMAX to prawdziwa kinowa uczta dla wszystkich fanów komiksów Marvela. Na widzów czekają widowiskowe potyczki i niesamowicie wciągająca akcja. Syn Odyna ponownie zawalczy o ludzkość i da popis nadprzyrodzonych umiejętności, broniąc Ziemię przed inwazją wrogów. Emocje spotęguje z pewnością nowoczesna technologia kin IMAX – ogromny ekran, najnowocześniejszy system głośników oraz doskonałe efekty 3D. Będzie intrygująco, mrocznie i niebezpiecznie!

Premiera filmu "Thor: Mroczny Świat" zagości na ekranie IMAX i Cinema City już 8 listopada. Bilety do kupienia na stronie www.cinema-city.pl oraz w kasach kin.

UWAGA!
Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę. Mamy do rozdania 2 dwuosobowe zaproszenia na ten niezwykły film do wykorzystania w dniach 12-14 listopada (wtorek-czwartek)!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia o temacie IMAX wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do piątku 8 listopada.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁