Tężnia Solankowa w Wieliczce z Trasą Turystyczną – w pakiecie taniej!

Kopalnia Soli Wieliczka mapa

środa 27.10.2021 do wtorek 30.11.2021

Tężnia Solankowa w Wieliczce z Trasą Turystyczną - w pakiecie taniej!

Skorzystaj z pakietu i połącz zwiedzanie Trasy Turystycznej w wielickiej kopalni z pobytem w Tężni Solankowej w Wieliczce.

Warto wybrać się do Tężni Solankowej, która chroni zdrowie, wzmacnia odporność i pozwala zaznać relaksu. Inhalacje solnym aerozolem wpłyną korzystnie na osoby z nieżytem nosa, stanami zapalnymi zatok przynosowych, a także na osoby cierpiące na zapalenie oskrzeli i astmę oskrzelową.

Warto także połączyć pobyt w Tężni ze zwiedzaniem wielickich podziemi, które kryje w swoich wnętrzach wiele niezwykłych tajemnic. Wspaniałe rzeźby, podziemne jeziora i komory na podziemnej Trasie Turystycznej zachwycają swoim unikalnym pięknem.

Tańsze  bilety do Tężni Solankowej w ramach pakietu obowiązują tylko w dniu zwiedzania Trasy Turystycznej. Warunkiem zakupu biletów w ramach „wejścia do Tężni Solankowej wraz ze zwiedzaniem Trasy Turystycznej” jest okazanie biletu na Trasę Turystyczną bądź zakup biletu wstępu do Tężni Solankowej łącznie z zakupem ww. biletów.

Szczegółowe informacje na stronie www.kopalnia.pl 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Tężnia Solankowa w Wieliczce z Trasą Turystyczną – w pakiecie taniej!

Kopalnia Soli Wieliczka

Kopalnia Soli w Wieliczce należy do najciekawszych i najbardziej znanych obiektów turystycznych w Polsce. Każdego roku ponad milion turystów z całego świata przybywa tu, aby podziwiać niezwykły podziemny świat tworzony na przestrzeni wieków przez naturę i …

Więcej

Adres:

ul. Daniłowicza 10, 32-020 Wieliczka


Kontakt:

(12) 278 73 66
informacja@kopalnia.pl
https://bit.ly/3B7ZF5u
facebook

ZOBACZ TAKŻE:wyjazdyzdrowie