Test do Liceum dwujęzycznego

📅 niedziela 20.02.2022 do sobota 19.03.2022
🎫 799zł
Test do Liceum dwujęzycznego

NAJBLIŻSZE KURSY JUŻ OD 5 MARCA .

Stacjonarnie na terenie Warszawy oraz online

O EGZAMINIE

Test kompetencji językowych inaczej nazywany jest sprawdzianem kompetencji językowych do klas dwujęzycznych lub sprawdzianem uzdolnień kierunkowych z języka obcego. Jest to egzamin pisemny sprawdzający znajomość wybranego języka obcego. W przypadku języka angielskiego, poziom egzaminu odpowiada europejskiemu B1.

Kurs przygotowujący do sprawdzianu uzdolnień kierunkowych organizujemy w trybie intensywnym w marcu kwietniu i maju. Przygotowujemy uczniów wyłącznie z języka angielskiego a kursy odbywają się na zasadzie grupowej stacjonarnie i online lub indywidualnie online.

PROGRAM

Nasz kurs stworzony jest na podstawie zadań z egzaminów z ostatnich kilku lat. Wyselekcjonowaliśmy typy zadań, które się na nim pojawiają i uporządkowaliśmy niezbędną wiedzę w przystępny sposób.

Zakres materiału na kursie został opracowany w oparciu o wymagania egzaminacyjne do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym (poziom B1 Europejskiego Schemat Opisu Kształcenia Językowego) oraz testy kompetencji językowych z lat poprzednich.

Czy i jak motywować dzieci

Celem kursu jest kompleksowe przygotowanie do testu kompetencji językowych poprzez:

• pracę z przykładowymi zadaniami egzaminacyjnymi (czytanie i ze słuchu),
  • rozwój umiejętności zarządzania czasem i koncentracji na zadaniu,
  • rozwój umiejętności opanowania stresu podczas egzaminu i wzmocnienie pewności siebie.

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU!

ZAPISZ SIĘ JUZ DZIŚ!