Arkana sztuki – warsztaty dla nastolatków od 12 do 17 lat

pl. Strzegomski 2a, Wrocław, mapa

sobota 23.11.2019

Warsztaty terapeutyczne w Muzeum Współczesnym we Wrocławiu - atrakcje dlz dzieci 2018 i 2019

Wobec dzieła sztuki – warsztaty rzeźbiarskie

21.09, g. 14:00–17:00 ▷ zajęcia dla młodzieży

Warsztaty plastyczne dla młodzieży w wieku 12 – 17 lat w ramach cyklu „Arkana sztuki” (3 godz.).
Prowadzenie: Grzegorz Nowak.

Uczestnicy warsztatu prowadzonego przez artystę plastyka specjalizującego się w rzeźbie poznają profesjonalne narzędzia, materiały i techniki rzeźbiarskie. Wykonają szkice przygotowawcze oraz popiersie z żywego modela.
Podczas trzygodzinnych warsztatów nie zabraknie odniesień do rzeźb ze zbiorów Muzeum Narodowego we Wrocławiu.

Wstęp z biletem za 7 zł. Zapisy w tygodniu poprzedzającym zajęcia: tel. 71 372 51 48 lub edukacja@mnwr.pl.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z muzealnych zajęć edukacyjnych ➸

➸ Arkana sztuki

Cykl półtoragodzinnych warsztatów plastycznych adresowany dla młodzieży w wieku 12–17 lat, zawsze w sobotę, godz. 15:00, wstęp z biletem za 7 zł, obowiązują zapisy w tygodniu poprzedzającym zajęcia: tel. 71 372 51 48 lub edukacja@mnwr.pl.

23 listopada – Ekspresjonistyczny pejzaż Wrocławia – warsztaty malarskie – Sebastian Huczyński
14 grudnia – Graficzne interpretacje miasta – warsztaty drzeworytnicze – Grzegorz Wojturski
25 stycznia – Portret – łatwiejsze niż się wydaje – warsztaty rysunku – Izabela Trembałowicz-Chęć

Muzeum Narodowe we Wrocławiu