Technozima – ferie w bibliotece! Dąbrowa Górnicza

Biblioteka Główna, Kościuszki 25, Dąbrowa Górnicza mapa

piątek 09.02.2018

Technozima

Tegoroczne ferie w Miejskiej Bibliotece Publicznej będą odbywać się pod hasłem „Technozima – zima z techniką”. Wszyscy młodzi miłośnicy techniki i technologii będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach organizowanych w Bibliotece Głównej oraz w bibliotecznych filiach.

Czas zimowej przerwy w nauce na pewno uatrakcyjni szeroki wachlarz zajęć: plastycznych, ruchowych oraz edukacyjnych. W dąbrowskiej książnicy nie ma miejsca na nudę! Wszystkie dzieci spędzające ferie w mieście będą mogły poszerzyć swoją wiedzę z zakresu technologii w sposób praktyczny, np. na zajęciach z wykorzystaniem zestawów LEGO. Niemal na zakończenie zimowej przerwy w nauce dzieci będą mogły wziąć udział w Balu Robotów, czyli imprezie w iście futurystycznym stylu! 

www.biblioteka-dg.pl/index.php/aktualnosci/353-technozima-ferie-w-bibliotece

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
zakladka_biblioteka_dabrowa

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej

Biblioteka Główna   WYPOŻYCZALNIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży jest największą agendą dla dzieci w sieci MBP. Obok wypożyczania książek prowadzi szeroko zakrojoną działalność kulturalno-światową. Od ponad 20 lat współpracuje ze szkołami specjalnymi. Dla …

Więcej

Adres:

ul. Tadeusza Kościuszki 25
41-300 Dąbrowa Górnicza


Kontakt:

32 639 03 00
sekretariat@biblioteka-dg.pl
http://www.biblioteka-dg.pl