Teatrzyki Niedzielne: Zielona wrona

Chmielna 26 mapa

niedziela 17.11.2019

Teatrzyki Niedzielne: Zielona wrona

Tego jeszcze nie było! Sceną zawładnęły owady! Mieszkańcy leśnej polanki są poruszeni i zaniepokojeni dziwnym obiektem, który pojawił się na skraju lasu. Jak się później okaże, to pająk otworzył cyrk i szuka wśród owadów uzdolnionych artystów. Finałowym występem ma być konkurs talentów. Biedne owady nie wiedzą, że pająk wymyślił podstęp i w ten sposób chce zwabić je w pułapkę…Czy niepozorny żuczek-poeta uratuje mieszkańców łąki? Kolorowe i muzyczne przedstawienie przenosi dzieci w świat maleńkich owadów. W przedstawieniu poruszane są takie tematy jak: bezpieczeństwo, współpraca, przyjaźń. Młody widz uczy się, że nie ten jest bohaterem kto ma spryt, jest dobrze ubrany, lecz ten kto jest odważny i ma dobre serce.

Najważniejszy jest uśmiech i dobra zabawa !!!

Nasi Animatorzy przygotowali dla dzieci zabawy z rekwizytami, gry animacyjne, planszowe, zajęcia plastyczne, malowanie twarzy i konkursy z nagrodami.

Przy każdym niedzielnym spotkaniu proponujemy inny scenariusz zabaw dla dzieci. Zabieramy wasze pociechy w świat kreatywnych gier i zabawy, a Wy rodzice macie chwilę dla siebie.
W każdą niedzielę Animatorzy czekają na dzieci w godzinach od 11:00 do 15:00

Niedziela 17 listopad godz. 12.30 Zielona wrona
Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26

restauracja przyjazna dzieciom Stare Miasto, menu dla dzieci gdańsk

Miasto Aniołów

Restauracja Miasto Aniołów położona jest w samym sercu Starego Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Motławy.
Uroki rzeki i przeglądające się w niej malownicze kamieniczki Starego Miasta można podziwiać z wnętrza restauracji lub korzystając z dwóch …

Gdańsk
ul. Chmielna 26