Teatrzyki Niedzielne: Tymoteusz wśród ptaków

Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26
📅 niedziela 03.02.2019
Teatrzyki Niedzielne: Tymoteusz wśród ptaków

„Tymoteusz wśród ptaków” jest jedną z sześciu utworów teatralnych napisanych przez Jana Wilkowskiego, w których głównym bohaterem jest mały miś Tymoteusz.

Miś z Rymcimcimowa jest jeszcze malutkim zwierzakiem, ale pomimo młodego wieku może pochwalić się mnóstwem przygód. Tym razem Tymek znajduje w lesie porzucone kukułcze jajo i postanawia je wysiedzieć. Tacie Tymoteusza bardzo się to nie podoba, ponieważ to nie zadanie dla misia. A poza tym misie nie robią takich rzeczy „To wstyd”. Tymoteusz nie daje za wygraną i stawia na swoim. Co dalej stanie się z jajeczkiem? Może wpadnie w ręce zgłodniałego lisa? a może się coś z niego wykluje? Żeby się o tym dowiedzieć, trzeba koniecznie zobaczyć
przedstawienie!!

Przedstawienie zostało wykonane w klasycznej technice pacynkowej. Aranżacja sceny i scenografia nawiązują do legendarnej sceny pacynkowej w stylu angielskim Punch&Judy Show!!! Lalki zaskakują na scenie, a muzyka energicznie napędza akcję!!

Najważniejszy jest uśmiech i dobra zabawa !!!

Nasi Animatorzy przygotowali dla dzieci zabawy z rekwizytami, gry animacyjne, planszowe, zajęcia plastyczne, malowanie twarzy i konkursy z nagrodami.
Przy każdym niedzielnym spotkaniu proponujemy inny scenariusz zabaw dla dzieci. Zabieramy wasze pociechy w świat kreatywnych gier i zabawy, a Wy rodzice macie chwilę dla siebie.
W każdą niedzielę Animatorzy czekają na dzieci w godzinach od 11:00 do 15:00

Niedziela 03 luty godz. 12.30 „Tymoteusz wśród ptaków”
Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26