Teatrzyki niedzielne: Tymoteusz Rym Cim Cim

Chmielna 26 mapa

poniedziałek 01.04.2019

Teatrzyki niedzielne: Tymoteusz Rym Cim Cim

W zagranicznym lesie, żyje sobie mały duży tata miś i mały miś Tymek. Las jest duży, ale nie ma się z kim bawić. Tymek w drodze do sklepu spotyka bezdomnego psiaka, którego postanawia przygarnąć. Tato niestety nie zgadza się na nowego lokatora. Piesek ląduje na wycieraczce. Pewnego razu misie zostają okradzione przez lisa złodzieja. Na szczęście piesek odbiera skradzione rzeczy i tym sposobem zyskuje wielką sympatię taty. Jak się to wszystko skończyło, musicie zobaczyć sami. Przedstawienie mówi o przyjaźni i wspólnym rozwiązywaniu problemów.

Spektakl zrealizowany na podstawie scenariusza Jana Wilkowskiego.

Najważniejszy jest uśmiech i dobra zabawa !!!

Nasi Animatorzy przygotowali dla dzieci zabawy z rekwizytami, gry animacyjne, planszowe, zajęcia plastyczne, malowanie twarzy i konkursy z nagrodami.
Przy każdym niedzielnym spotkaniu proponujemy inny scenariusz zabaw dla dzieci. Zabieramy wasze pociechy w świat kreatywnych gier i zabawy, a Wy rodzice macie chwilę dla siebie.
W każdą niedzielę Animatorzy czekają na dzieci w godzinach od 11:00 do 15:00

Niedziela 19 maj godz. 12.30 Tymoteusz Rym Cim Cim
Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26

restauracja przyjazna dzieciom Stare Miasto, menu dla dzieci gdańsk

Miasto Aniołów

Restauracja Miasto Aniołów położona jest w samym sercu Starego Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Motławy.
Uroki rzeki i przeglądające się w niej malownicze kamieniczki Starego Miasta można podziwiać z wnętrza restauracji lub korzystając z dwóch …

Gdańsk
ul. Chmielna 26