Teatrzyki niedzielne: Nowe przygody doktora Dolittle

Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26 mapa

niedziela 17.02.2019

Teatrzyki niedzielne: Nowe przygody doktora Dolittle

Każde dziecko powinno znać historię słynnego doktora Dolittle, miłośnika zwierząt, gotowego w każdej chwili nieść pomoc chorym czy nieszczęśliwym stworzeniom. Tym razem Doktor Dolittle pojawi się na czarnym lądzie. Jakie tym razem przygody spotkają słynnego lekarza? Zapraszamy na nasz spektakl! Nasze przedstawienie, to wspaniałe widowisko, które uczy dzieci wrażliwości i empatii w stosunku do zwierząt. Ciekawa fabuła i różnorodne kostiumy sprawiają, że młodzi widzowie oglądają bajkę z zapartym tchem.

Niedziela 17 luty godz. 12.30 „Nowe przygody doktora Dolittle”

Najważniejszy jest uśmiech i dobra zabawa !!!

Nasi Animatorzy przygotowali dla dzieci zabawy z rekwizytami, gry animacyjne, planszowe, zajęcia plastyczne, malowanie twarzy i konkursy z nagrodami.
Przy każdym niedzielnym spotkaniu proponujemy inny scenariusz zabaw dla dzieci. Zabieramy wasze pociechy w świat kreatywnych gier i zabawy, a Wy rodzice macie chwilę dla siebie.
W każdą niedzielę Animatorzy czekają na dzieci w godzinach od 11:00 do 15:00

restauracja przyjazna dzieciom Stare Miasto, menu dla dzieci gdańsk

Miasto Aniołów

Restauracja Miasto Aniołów położona jest w samym sercu Starego Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Motławy.
Uroki rzeki i przeglądające się w niej malownicze kamieniczki Starego Miasta można podziwiać z wnętrza restauracji lub korzystając z dwóch …

Gdańsk
ul. Chmielna 26