Teatrzyki Niedzielne: Kolorowe wiersze

Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26
📅 piątek 19.04.2024
Teatrzyki Niedzielne: Kolorowe wiersze

Przedstawienie grane w formule kabaretowej, uczy przez zabawę. Przybliża najbardziej znane wiersze dla dzieci, klasykę poezji dziecięcej. W parku poznają się malarka i poeta. Postanawiają razem zająć się poezją. Zamieniają płotek w wielką książkę i po chwili oczom widzów ukazują się znane wiersze dla dzieci. Pojawia się „Chory kotek”, „Stefek burczymucha”, „Żuraw i czapla” i wiele innych postaci znanych z dziecięcych książek. Ich autorami są miedzy innymi Konopnicka, Jachowicz, Brzechwa, Kraszewski.

Zabawne historie, bajecznie kolorowa scenografia bawi możliwościami animacyjnymi i nieoczekiwanymi kształtami

Niedziela 21 styczeń godz. 12.30

Organizator: